PSyk/os antoi kotilomille yhdet pillerit ym. jotka olivat selvästi käsintehdyt yläreuna osittain murtunut pillereissä oli aivan kuin ohuita 3mm pituisia lankoja hyvin hailakat värit keltainen oranssi ja sininen, hikolu oli aivan mieletöntä nukkui päivällä yöllä tai milloin vain peti oli aivan märkä niin sairaalassa kuin kotonakin.onko kellään samaa tietoa tai kokemusta lääkelistojen perusteella voisi olla ainoastaan multitaps mutta se on varmaa ettei sitä tehdä käsin,voisiko vaikka päksin psyk os lääkärit kertoa tähän vastauksen tai henkilökunnasta joku,mikä tämän ihme touhu nimi olikaan os.6 os.8
pyk/os antoi käsintehdyt pillerit potilaalle
tietoapitäisisaada
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä huoli, se on Multi Taps kuten arvelit.
MultiTabs on purkkitavaraa ja purkissa tabletit voivat "kolhiintua" toisiinsa ja siksi näyttää reunoiltaan murtuneelta.