MICHAEL MONROE!

LÖYTYYKÖ ENÄÄ YHTÄÄN MICHEAL MONROE FANIA?
KUNNON ROCK'N ROLL MUSIIKKIA!!!!! :)
ROCK LIKE FUCK!
7558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mikellä on enemmän kikkeliä ku sonnilla!!! On kuule todellaki Mike-faneja... ja vuosiaki on jo 29... eikä haittaa!!!!!! Kävin täsä kahtomasa ku se puhalteli saippuakuplia Tampereen rautsikka-asemala... Voi lääääh!!! Sulle iha hirviästi terkkuja =) Ja jokkaisele joka siittä ihimisestä.... iha kauheesti tykkää ja silleen =)

Äänestä
  • Mitäääh!? Tampereen rautatie asemalla? oliks se sielä? voi helevetti! asun melkei vieressä... okei nyt vituttaa! aina mä missaan kaikki helmet jutut! Sain Mikelta muuten kirjeen täs yks päivä, tai siis oon saanu siltä jo aikasemmin yhen kirjeen...ai ai... siin oli sydämmiä ja siinä luki with love... *pyörtyy* :) heh mähän käyttäydyn kun ihan aito teini! ;)

    Äänestä

  • RockLikeFuck kirjoitti:

    Mitäääh!? Tampereen rautatie asemalla? oliks se sielä? voi helevetti! asun melkei vieressä... okei nyt vituttaa! aina mä missaan kaikki helmet jutut! Sain Mikelta muuten kirjeen täs yks päivä, tai siis oon saanu siltä jo aikasemmin yhen kirjeen...ai ai... siin oli sydämmiä ja siinä luki with love... *pyörtyy* :) heh mähän käyttäydyn kun ihan aito teini! ;)

    Juu. Tääl se oli ja puhalteli saippuakuplia... Ja oli NIIIN sulonen, kuten tiät! Kyl minäkin pyörtysin jos siltä kirjeen saisin... en siis uskalla etes kirjottaa sille =)
    Mut oli se josai aineisa ku toikkaroitti siihen malliin, totta oli käyny harkoisa ku eix sen bandi oo täältä Treeltä.... Mut ei se mitään jos se on aineisa, se on niiiin ihana oli aineisa tai ei =)

    Äänestä

  • Matami kirjoitti:

    Juu. Tääl se oli ja puhalteli saippuakuplia... Ja oli NIIIN sulonen, kuten tiät! Kyl minäkin pyörtysin jos siltä kirjeen saisin... en siis uskalla etes kirjottaa sille =)
    Mut oli se josai aineisa ku toikkaroitti siihen malliin, totta oli käyny harkoisa ku eix sen bandi oo täältä Treeltä.... Mut ei se mitään jos se on aineisa, se on niiiin ihana oli aineisa tai ei =)

    ääääääääääääää!!! nonni nyt kyrsii...
    Michael on oikeesti aivan sika ihana, kaikki aina väittää et se on ihan karmee ja rupsahtanu... MITÄ SIT! :) ai ku se on niiiiiiin ihana!
    Hei kannattaa skriivata sille! se vastaa aina! mä oon lähettäny sille kaks kirjettä ja se on vastannu kumpaankin! Sen kans on kiva juzkailla! Käy kattomas sen netti sivuilt se osote ja skriivaa sille niin saat säkin sellasen sulosen kirjeen mis on sydämmiä ja sen nimmari! Hvynkin syvällistä keskustelua oon käyny sen kans keijuista yms!

    Äänestä

...tollasta kun Lords of the new church, voisit tykätäkin. Tai kai sää jo ton tiesitkin..

Äänestä

Tottakai!!!!

Äänestä

Mulla on Itävallassa ystävä (30-vee muija),joka on aivan HULLUNA Maikkiin.Mä lähettelen sille minkä ehdin artikkeleita Mikestä,ynnä muuta.Täällä Turussa tyyppiin olen törmännyt monet kerrat,pari kertaa nähnyt sen pyöräilevän Pansion tiellä,kerran olin samassa bussissa,ja usein baareissa.Edellisen kerran kun näin hänet,halasimme,juttelimme tovin,ja se oli niin kiireetön ja sympaattinen koko lailla.Kertoi vielä ennakkoon seuraavasta keikastaankin Tkussa.Eikä siis yhtään ollut mikään persläpi esim.minua kohtaan,niinkuin joku Veeti,joka katsoi kuin halpaa makkaraa kun moikkasin.Liikkuu Crystalin kundien kanssa,tämä Mike siis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RockLikeFuck kirjoitti:

LÖYTYYKÖ ENÄÄ YHTÄÄN MICHEAL MONROE FANIA?
KUNNON ROCK'N ROLL MUSIIKKIA!!!!! :)
ROCK LIKE FUCK!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu