humisee soitin

5 vuotta vanha philipsin cd radio spitin pitää heikosti havaottavaa huminaa kun ei ole päällä. kun ottaa virtajohdon irti gumina lakkaa. mistä on kyse?
4237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Päässäs humisee. Työnnä pää ulos ikkunasta ja haukkaa raitista ilmaa.

Äänestä

kyösti-runkkarihomo vastaa kunnolla jos vastaat tai pidä kuppasuus kiinni

Äänestä

Tut-tut...äitis pesee suun saippualla jos saa tietää että kiroilit täällä.

Työnnä nyt vaan se pääs ikkunasta ulos, ni voit sitten sanoa että olet ollu ulkona :)

Äänestä

Vie pajalle. Ilmeisesti joku kondesaattorivika. Jos soitin on halpa ja noin iäkäs, niin hanki uusi soitin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


humminbird kirjoitti:

5 vuotta vanha philipsin cd radio spitin pitää heikosti havaottavaa huminaa kun ei ole päällä. kun ottaa virtajohdon irti gumina lakkaa. mistä on kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu