Garmischissa lasten opeteltava allahu akbaria

Raivostunut isä kertoo, että Garmisch-Partenkirchenissä lapsille annetaan läksyksi opetella islamin säkeitä.
Säkeitä opetellaan arabiaksi ja saksaksi.


http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/eltern-empoert-bayrische-schule-zwingt-schueler-allahu-akbar-vorzutragen-a1956113.html
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä se vielä puuttu. aivopesu aloitetaan jo lapsista, jotka eivät osaa vastustaa pakkomamutusta. kohta naiset kulkee burkhat päällä eikä naisilla ole mitään oikeuksiua.- mussut kuin lestat, naiset on heille tyydytys ja synnytys koneita.

Äänestä

Tasavertaisuuden vuoksi kaikille lapsille pitäisi siis myös opettaa Jeesuksen sanomaa ja evankeliumia.

Myös muslimilapsille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Monikulttuurisuuttaaaa kirjoitti:

Raivostunut isä kertoo, että Garmisch-Partenkirchenissä lapsille annetaan läksyksi opetella islamin säkeitä.
Säkeitä opetellaan arabiaksi ja saksaksi.


http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/eltern-empoert-bayrische-schule-zwingt-schueler-allahu-akbar-vorzutragen-a1956113.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu