Katsokaa Saara Aallon HUIKEA show X-Factrorissa!

Saara Aalto hurmasi: tuomarit sulaa vahaa artistin esityksen jälkeen – katso huikea show!

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001936608.html?utm_campaign=tf-IS&utm_term=7&utm_source=tf-other&utm_medium=b

Saara Aalto häikäisi esityksellään X Factor UK -lähetyksessä. Tuomareiden ylisanoista ei ollut tulla loppua.

Saara Aallon lauantai-illan huikea esitys sai niin tuomarit kuin somekansan pauloihinsa. Esitys oli illan viimeinen, aivan kuin tarkoituksena sokerina pohjalla. Twitterissä ihaileva keskustelu kävi kuumana heti Aallon esityksen jälkeen.
25100
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Ei voisi vähempää kiinnostaa.

2Äänestä
  • Kiitos kommentista, se kannustaa asian tietoisuutta joka tapauksessa!
    Pidetään asiaa yllä, ettei tule mahdollinen voitto yllätyksenä kenellekään!

    1Äänestä

  • Tietoisuutta :D

    Hah hah. Kai nyt jokainen tietää että tää ikuinen häviäjä ja valittaja laulaa jossain kisoissa TAAS KERRAN.

    Lööpit takoo kunnes kaikki unohtaa.

    Äänestä

  • Seuraavaksi sitten on uskoon tulo että pysyy lööpeissä.

    Äänestä

Mä katon jalista.

Äänestä

"Kiusanhenkisille" mollaajille ja kaikessa muussakin alisuoriutujille, - niin hänen ym. ammattipiireissä kuin ''ruohonjuuri-perussuomalaisille'' (suomi24:ssä) voisi sanoa, - tehkää perässä sillähän se asia korjaantuu ja kunnia olisi siltä osin teillä itsellänne!

Vain se joka tekee ja kykenee vastaavaan eli edes ylittämään Suomen rajan muutenkin kuin Ruotsin tai Tallinnan lautalla esiintymällä on jo voittaja sinänsä!

Tämä kateuden ja ivan mollaamisen kulttuurimme on yksi syy miksi koko maa on lamassa, ja ei nouse jos ei valtakunnassa useimmat ryhmät eli suurin osa ei kykene nousemaan edes itsekunnioituksen ja oman arvonannon tasoille itse ja siten myös muiden kohdalla nousten!

Voimme kysyä, haluammeko nousta vai jäädä maahan makaamaan esim. maatamme valtaavien kuten mamujen ym. tulijoiden potkittavaksi ja kusetettavaksi kuten vastakin nähtiin, ja missä tahansa asioissa?

Äänestä
  • Panisitko, panisitko oikeen hartaasti?

    Äänestä

kirkuva suomi-huora.

2Äänestä
  • Kun tämä kommentti ei kerro Saarasta mitään niin osannetko arvella kenestä se sen sijaan kertoo miltei kaiken.

    Äänestä

Oh-hoh, aikamoinen flikka.

Äänestä

Onks tää joku muslimi.

Äänestä

Suomalaisilla on sairas ja kateellinen huumori, mutta ei se mitään. Saara on taisrelija joka osaa uusiutua ja kapasiteettiä riittää. Täytyy nostaa hattua että lähti kisaamaan ja en ihmettele jos voittaa. On sa niin hyvä:)

Äänestä
  • Nämä kriitikot ovat niitä paksuperseisiä puukäpylän vasukkalorttoja joilla menee kaikki päin vittua mihin ikinä ryhtyvät. Kyllä siinä tulee kateelliseksi vaikka muslimin nussimalle lampaallekin.

    Äänestä

  • " kirkuva suomi-huora. " - Sanooko "lortto" noin? Itse olen sitä mieltä että tuollaisen kommentin päästää joko junttieinari tai elämästä syrjäytynyt nuorempi miehenkuvatus, joka ei ole saanut mieleisiään kokemuksia naisimmeisistä eikä hyväksy erilaisuutta. Eikä oikein mitään muutakaan koska tynnyrissä on ahdasta ja pimeää.

    Äänestä

Ei kinosta tollanen lepso. Jos olis kunnon nainen, voisin katsoa linkkisi.

1Äänestä

en pidä naamasta.

Äänestä

Vähän Michael Schumacherin näköinen. Onkohan sukua?

Äänestä

Nicole näytti siltä että oli "Not impressed".

Äänestä

Jatkoon meni! Hienoa, kivaa! Vaude, olen iloinen hänen puolestaan.

Äänestä

Monella näyttää olevan kovin ala-arvoista kielenkäyttöä. Tällaisen kuvanko annamme suomalaisista ulkomaille. Olemmeko sivistysvaltio? Katsokaa Saaran esimerkkiä , ottakaa mallia , tehkää perässä. Kasvakaa ja ryhdistäytykää.

1Äänestä
  • Pitääkö alkaa maitokaappeilee kuten Saara?

    Äänestä

Voisin peukuttaa, jos tuo olisi hetero.

Äänestä
  • Mitä tai miten se sinuun vaikuttaa mikä tai mitä hän on? Muuttaako se elämääsi jotenkin?

    Äänestä

Tämä lebso on yhtä ärsyttävän näköinen kuin se cyrstal snow

Äänestä
  • Kandee kuitenkin tutkia tarkimmin omaa lärviä ja korvain väliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOITTAAKO_Saara kirjoitti:

Saara Aalto hurmasi: tuomarit sulaa vahaa artistin esityksen jälkeen – katso huikea show!

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001936608.html?utm_campaign=tf-IS&utm_term=7&utm_source=tf-other&utm_medium=b

Saara Aalto häikäisi esityksellään X Factor UK -lähetyksessä. Tuomareiden ylisanoista ei ollut tulla loppua.

Saara Aallon lauantai-illan huikea esitys sai niin tuomarit kuin somekansan pauloihinsa. Esitys oli illan viimeinen, aivan kuin tarkoituksena sokerina pohjalla. Twitterissä ihaileva keskustelu kävi kuumana heti Aallon esityksen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu