normaalina? Eikö oo vähän sivistymätöntä ja alhaista jos mies pierskelee naisen seurassa?
Meneekö teiltä ruokahalu jos hän tykittää kesken ruokailun ravintolassa?
Entä jos tanssitte ja siinä alkaa kuulumaan ylimääräistä komppia tuoksun kera?
Mitä ajattelette?
Meneekö teiltä ruokahalu jos hän tykittää kesken ruokailun ravintolassa?
Entä jos tanssitte ja siinä alkaa kuulumaan ylimääräistä komppia tuoksun kera?
Mitä ajattelette?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Sivistymätön moukka, kaikki teille naisille kelpaakin.
Onko nämä nyt niitä jännämiehiä jotka piereskelee?
Sivistys on asioita joita voit valita. Pieru on asia joka ei ole täysin oman valinnan alainen asia.
Sensijaan suhtautuminen pieruihin on. Yksi sivistyksen kulmakivistä on ymmärtää ihmisyyttä. Moukat eivät tähän tietenkään pysty, moukat pystyvät tekosivistykseen.
Kyllä tosimies päästää ilmat pihalle jos sitlä tuntuu,mitä sitä pidätteleen, niin ne röyhtäilee ja oksutteleekin jos siltä tuntuu. Tosi mies on tosimies.
Mitääh...?? Hyi v....!!!! En todellakaan suostu moiseen pierun kuunteluun tai haisteluun
En tykkää. Jos vahingossa pääsee joskus, se on ymmärrettävää, mutta tahallinen piereskeli seurassa on sopimatonta ja vastenmielistä.
Piereskely on "vitsi"joka toisinaan naurattaa aika pahasti : )
Jos tuntee miehen jo ja on yhdessä niin se ei haittaa, mutta jos mies piereskelee tutustumis vaiheessa tai treffeillä niin on aika erikoinen luonne. en olisi sellaisen kanssa jolla ei ole käytöstapoja
Kaupanmyyjät piereskelee kovasti lihatiskillä.
niin lihat on yleensä pakattu suolikaasuunn... öh, siis suojakaasuun mikä haisee ihan pierulle :D
Kyllä ne naisetkin pieree, youtube videoita on pilvin pimein missä naiset päästelee kuin rekkamiehet tai pahemminkin xD
https://www.youtube.com/watch?v=einfj4e5j2Y
Sulla on ihan väärä käsitys, ei naiset piere, eivät kakkaa, eivätkä pissaa.
Vain mies tekee niin.
Miks naisen asunnossa on sitten wc pönttö, no sitä varten, jos mies sattuu naisen luona piiahtamaan, ei nainen wc pöntöllä mitään tee.
Turbo lisäää työntöö tiukassakin putkessa
Eikös pieru ole pikemminkin ahtopaineen hukkaportti xD
Nythän oli uutinen että jotkut ravintolat eivät hyväksy lapsia asiakkaikseen. Milloinkahan joku ravintola kieltäytyy hyväksymästä miehiä asiakkaikseen, toiset syövät hienosti ja viereisessä pöydässä yksi vaan piereskelee, toinen vaihtaa kakkavaippaa, kolmas röyhtäilee ym. xD
Naisetkin pitäisi kieltää ravintolassa olemisesta, pois vaan naisetkin. Kielletään lapset, miehet ja naiset pois ravintolasta!
Naisetkin piereskentelee ja luulevat olevansa kovii jätkii.
Todella vaan yleisillä paikolla pihistävät,mut ans olla kotona tuuba soi.
Joillain tuo on ongelma, kaippa sille voisi jotain tehdä mutta kun kaasuuntuu liikaa niin ei sille sitten silloin mitään voi.
Oluen litkiminen ja liiallinen lihansyönti tuo jatkuvan pahalta haisevan piereskelyn. Minun mieheni joutuu laittamaan ravintolapäivälliselle tamponin anukseensa joka estää hyvin tahattomat tuhnut.
Tässä ei ollut "tykkäättekö" vaan "hyväksyttekö".
Itse päristelen varsin paljon. Jos voisin olla tekemättä niin niin en piereksisi mutta suoli päättää mitä suoli päättää milloin päättää ja sille voi hyvin vähän. Pidättää voi - yrittää. Joskus sille sitten ei voi mitään että narahtaa ja väärässä paikkaa, yleensä ronskisti koska sitä väärää paikkaa on usein edeltänyt monta muutakin väärää paikkaa ja paine vaan lopulta tasoittuu.
En nauti pieruhuumorista erityisesti mutta pakkohan se on leikiksi laittaa tavalla tai toisella kun pärähtää, kuuluu elämään, etenkin minun elämään.
En jaksa häpeilläkään enää tätä piereskelyä, muutenhan sitä joutuisi kokoajan häpeämään eikä se ole kohtuullista millään mittapuulla mitattuna. Olen hyväksynyt itseni sellaisena kuin olen. Jos ihmisellä on hyväksymisvaikeuksia ihmisyyden suhteen niin hän on mielestäni viallinen. Viallisempi kuin päräyttelijä ainakin, piereskely kun on vain fyysinen ongelma. Suvaitsemattomuus ja pikkumaisuus sensijaan ovat henkisiä heikkouksia.
Joka pierua piättää, sillä muutakin salattavaa :)