Täällä miehet purnaa paljon että vitosen naiset hakee kympin miestä. Turhaan... Kertokaas nyt sitten että minkälainen on teidän mielestä kympin nainen. Mitä ominaisuuksia ? Eikä mitään härskejä juttuja tähän ketjuun, vaan asiallisia vastauksia.
Kysymys miehille
Kymppikerho
1587
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Rauhallinen kotonakin viihtyvä aivan tavallinen raitis nainen, ei tarvitse missin mitoilla olla pyöreyttäkin voi vähän olla.
Tämä olis mulle kympin nainen.
Näm bimbot ja muut kaljaräkälöitten vakioasiakkaat, yäk.
Savuton, luonteeltaan rauhallinen ja alkoholin kanssa naisen luonne ei muutu, nainen joka haluaa tutustua eikä tyrmää miestä heit kättelyssä. Luonne pitää olla hyvä ja seuvaitsevainen että antaa mahdollisuuden tutustua. Vitosen nainen voi olla ylipainoinen, lyhyt joka haluaa pitkän komean salijampan. Ei kelpaa naisille hiukan ylipainoinen lyhyt sali mies.
Näin tänään Espoon Leppävaaran Sellosta useita kymmeniä kympin naisia.
Sitten menin suomi24-treffisivuille, siellä ei ollut yhtään kympin naista, ainoastaan... no ehkä parempi jättää sanomatta
Se onkin hyvä kysymys, koska sen saman jankuttajan mukaan missitkin on vaan taviksen näkösiä.
Rohkea, villi,hoikka ( että pystyn suuteleen sitä sylissä seisaaltaan pitkin eteisen seinää) iloinen hauska höppänä, pukeutuu hyvin ja mä arvostan jos on tyylikäs eikä räjhtäny. Tykkään että pukeutuu muakin varten koska itse teen samoin. Mulla o naama pehmeä ja tuoksun hyvältä ku nään jotain. Pirtee ja semmonen ilopilleri joka myös hoitaa omat hommansa ja pyrkii elämässä eteenpäin
Kympin nainen on sellainen, että hän tykkää minusta enemmän kuin kenestäkään muusta.
Ehken sen kympinnaisen perään kaikki kääntää päänsä samoin kuin 10miehen.
Se on se kokonaisuus mutta netissä mennään ulkonäön perusteella jas näin naiset toimivat mutta miehillä ei ole siihen varaa ja mahdollisuuksia.
Henkilökohtaisest se seiskannanenkin voi olla 10nainen kun enemmän ja pitemmän päälle tutustutaan ja sillä ei ole merkitystä onko pikkasen pyöreä ja joitain ulkonäkövirheitä vaan se kokonaisuus ja vain minulle sopiva jo luonteltaankin....
Tätähän naiset eivät edes anna mahdollisuutta tutustua netissä kun ne ensitreffienkin (miehenkin) jännityksessä ja tärinässä tehdään se päätös naisen päässä ensisekunneilla.
Siksi poistuinkin netistä miehenä ja suosittelen vain alle 10miehille....
Jopa kakkosen naiset hakee nykyään kympin miestä. Ysi ei kelpaa edes numeronvaihtoon heille. Ulkonäkö on naisille ehdottomasti tärkein kriteeri. Harmi kun sitä ei voi muuttaa. :/
Olen sydämellinen, sporttinen, tyylikäs, töissä käyvä, luova ja sosiaalisesti taitava nuorimies, enkä ole saanut kahteen vuoteen ketään naista edes kahville. Luovutin jo viime syksynä. Masennuslääkkeet piti hankkia, koska elämä ilman rakkautta vie pohjan mieheltä.
Hei c'moon. Olin itse nuorena hyvännäköinen ja mukava neito, mutta opiskeluaikana minua kiinnosti enemmän biletys ja ystävien seura kuin seurustelu. Tietysti seksiä piti silloin tällöin saada, mutta seurustelu ei minua menomimmiä kiinnostanut yhtään vaan halusin tutkinnon ja reisssata ja pitää hauskaa ystävien kanssa. Kun sitten olin valmistunut ja 26 iski mittariin, niin olin valmis parisuhteeseen. Älä siis syytä itseäsi, jos olen 18-30 v. ja treffejä et saa, sillä nykytytöt haluavat pitää hauskaa ennen kuin vauvanhoito alkaa. Kyllä sinä löydät vielä ihanan naisen, jonka kanssa haluat elää loppuelämäsi
hyvänäköinen ja mukava neito" - haarat levellään,
Jakorasia
No onhan se ihan kamalaa, jos nuori nainen välillä harjoittaa seksiä. Hui kauheaa ! Ovatko yhden illan suhteet tai lyhyet suhteet vain miesten etuoikeus ? Kyllä minä seksipartnerini huolella valitsin ja kyllä monesti alussa mielessä oli seurustelu, mutta suhteet jäivät lyhyehköiksi, koska sopivaa ei tullut kohdalle.
Mistä päättelette, että olin jakorasia ???? Montako yhden illan juttua tai lyhyttä suhdetta tekee naisesta jakorasian ? Taivahan vallat mitä karvalakkijuntteja täällä on.
Kympin nainen on normaalipainoinen huoliteltu kaupan kassalla työtä tekevä nainen.
vitosen nainen on ylipainoinen nelikymppinen ja harrastaa kutomista ja kirpputoreja. Valitettavasti ne vitosen naiset kuvittelee olevansa kymppejä.
Jos mie son juoppo niin naista kiinnostaa heti. Joa mies ei juo tai hjuo harvoin niin se on täysin turn off. Olen sen nähnyt monesti miten nainen lähtee aina juoppo kaverien matkaan
Totta kirjoitat, juoppo on naiselle kympin mies siihen saakka kunnes löytää itsensä hakattuna sairaalan teholta letkuissa makaamassa.
Juoppo on niin jännämies.