Sinulle...

Tätä ei enää puhumalla ratkaista..Harmi,sillä tykkäsin sinusta ihan todella,.tosin enää en tule sitä sinulle sanomaan.
Naiselle tämä...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puhuminen irl kasvotusten olis auttanut,harmi ettet halua. Todella ihastunut olen edelleen.

Äänestä
  • Et ole Hän..Selvästikään ei halunnut puhua saati nähdä.Vikani minussakin myönnän, joskus sitä vain on niin loppu,ettei jaksa mitään eikä ketään.Anteeksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zvcx kirjoitti:

Tätä ei enää puhumalla ratkaista..Harmi,sillä tykkäsin sinusta ihan todella,.tosin enää en tule sitä sinulle sanomaan.
Naiselle tämä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu