anopp.

kyllä seon meijjän tytöl hyvä mies jäis vuan juna alle nin loppus jatkuva raha lainaus.on se niin mukava.
1695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, pistä se mies junaa ja Kuopioo, älä sentään juna alle hyvvää miestä toivo. Eihä se hullu oo joka rahaa pyytää, vaa joka sitä lainaa. Tai muuta eurot perunoiksi. Pistä pottaattipussi kätteen, kun rohjakkeelta rahat loppuu. Ei heti kuale nälkää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


goljat kirjoitti:

kyllä seon meijjän tytöl hyvä mies jäis vuan juna alle nin loppus jatkuva raha lainaus.on se niin mukava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu