Eka kerta millanen

muskelisulopoikas

Tulit, koit, näit mutta miltä se tuntui? Olen itse kokenut ekan kerran ja en pitänyt, tyyppi oli väärä ja kaikki meni huonosti.

3

197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 0306

      Hhhmmm... se oli oikein antoisaa... Siinä meni koko kesäyö touhutessa. Kymmenen tuntia kului kuin hups vaan.

      Ensin halailtiin ja suudeltiin... Sitten halailtiin ja puristeltiin kiihkeämmin... suudeltiin joka puolelle vartaloa ja ensin vähän siirrettiin vaatteita syrjään, lopulta riisuttiin sitä mukaa kun edettiin. Rintaliivien poiston jälkeen paisuneet rinnat osoitivat ylväästi kohti kattoa ja nännit olivat kovat ja arat. Tyttö sai neljä nänniorgasmia ennenkuin pikkuhousuja edes otettiin pois.

      Kun sitten aamuyöstä siinä viiden aikaan ryhdyttiin itse aktiin niin tyttö liu-utteli itseään kalun päällä edes takaisin. Silmä oli kiinni ja siinä hän sai useita klitorisorgasmeja. Ja jossain vaiheessa, kuin itsestään, kalu lupsahti sisälle ja hetken paikoillaan olon jälkeen hän alkoi hitaasti liikkua edestakaisin. Saaden pari orgasmia. Ja kun sitten sanoin että nyt on oma argasmi tulossa niin hän nousi pois, otti kalun käteen ja vatkasi katsoen suoraan silmiin. Ja kun sanoin että hitaammin tuntuu paremmalta, niin hän otti pääs suuhunsa, katsoen suoraan silmiin ja imeskeli sitä. Se pisti melkoisesti mutta kielen lipsutus terskan alapuolella teki tehtävänsä. Ja tyttö oli spermassa kaulasta jalkoväliin. Kädetkin ihan limassa. Hymyili ja tuli päälleni suutelemaan sanoen:"Kiitos, se oli taivaallista". Ja siihen me sitten jäimme hengittelemään ennenkuin kello soitti ja piti lähteä töihin.

      Kokemus oli ikimuistoinen. Mutta pitää sanoa että häpyluu oli monta päivää todella kipeä. Eikä kalu edes osoittanut merkkejä seksin tarpeesta. Vanhat äijätkin arvasi heti pojan saaneen ja ne vinoili kaksi viikkoa kertoen "salaisuuksia". Vaikka mielestäni me olimme oppinet kaiken toistemme opastuksella.

      Se kesä ja muutama vuosi siitä oli seksin täyteistä aikaa. Puristelua ja hyväilyä sekä seksiä harrastettiin aina kun vain mahdollista. Hänen pikkusiskon sängyssä, pihagrillissä, uimarannalla, ikkunassa yläruumis ulkona, kerrostalon rappukäytävässä, puistossa, autossa ajomatkalla, kavereiden luona jne... Ja aina se tuntui molemmista yhtä hyvältä.

      Kunnes...

      • Ankeata

        Kunnes heräsit.


      • 1OO7
        Ankeata kirjoitti:

        Kunnes heräsit.

        Eeeii... Vaan kunnes hän löysi paremman ja jätti. Aluksi olin katkera mutta myöhemmin opin arvostamaan sitä yhteistä aikaa mitä meillä oli se kuusi vuotta. Vähintään kerran päivässä seksiä. Ja kuukautisten aikaan hän vasta kuuma olikin...


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      452
      3373
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      113
      2593
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      84
      2132
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      162
      1940
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      146
      1765
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      93
      1570
    7. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      34
      1457
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      343
      1296
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      32
      1265
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1089
    Aihe