Eka kerta millanen

muskelisulopoikas

Tulit, koit, näit mutta miltä se tuntui? Olen itse kokenut ekan kerran ja en pitänyt, tyyppi oli väärä ja kaikki meni huonosti.

3

217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 0306

      Hhhmmm... se oli oikein antoisaa... Siinä meni koko kesäyö touhutessa. Kymmenen tuntia kului kuin hups vaan.

      Ensin halailtiin ja suudeltiin... Sitten halailtiin ja puristeltiin kiihkeämmin... suudeltiin joka puolelle vartaloa ja ensin vähän siirrettiin vaatteita syrjään, lopulta riisuttiin sitä mukaa kun edettiin. Rintaliivien poiston jälkeen paisuneet rinnat osoitivat ylväästi kohti kattoa ja nännit olivat kovat ja arat. Tyttö sai neljä nänniorgasmia ennenkuin pikkuhousuja edes otettiin pois.

      Kun sitten aamuyöstä siinä viiden aikaan ryhdyttiin itse aktiin niin tyttö liu-utteli itseään kalun päällä edes takaisin. Silmä oli kiinni ja siinä hän sai useita klitorisorgasmeja. Ja jossain vaiheessa, kuin itsestään, kalu lupsahti sisälle ja hetken paikoillaan olon jälkeen hän alkoi hitaasti liikkua edestakaisin. Saaden pari orgasmia. Ja kun sitten sanoin että nyt on oma argasmi tulossa niin hän nousi pois, otti kalun käteen ja vatkasi katsoen suoraan silmiin. Ja kun sanoin että hitaammin tuntuu paremmalta, niin hän otti pääs suuhunsa, katsoen suoraan silmiin ja imeskeli sitä. Se pisti melkoisesti mutta kielen lipsutus terskan alapuolella teki tehtävänsä. Ja tyttö oli spermassa kaulasta jalkoväliin. Kädetkin ihan limassa. Hymyili ja tuli päälleni suutelemaan sanoen:"Kiitos, se oli taivaallista". Ja siihen me sitten jäimme hengittelemään ennenkuin kello soitti ja piti lähteä töihin.

      Kokemus oli ikimuistoinen. Mutta pitää sanoa että häpyluu oli monta päivää todella kipeä. Eikä kalu edes osoittanut merkkejä seksin tarpeesta. Vanhat äijätkin arvasi heti pojan saaneen ja ne vinoili kaksi viikkoa kertoen "salaisuuksia". Vaikka mielestäni me olimme oppinet kaiken toistemme opastuksella.

      Se kesä ja muutama vuosi siitä oli seksin täyteistä aikaa. Puristelua ja hyväilyä sekä seksiä harrastettiin aina kun vain mahdollista. Hänen pikkusiskon sängyssä, pihagrillissä, uimarannalla, ikkunassa yläruumis ulkona, kerrostalon rappukäytävässä, puistossa, autossa ajomatkalla, kavereiden luona jne... Ja aina se tuntui molemmista yhtä hyvältä.

      Kunnes...

      • Ankeata

        Kunnes heräsit.


      • 1OO7
        Ankeata kirjoitti:

        Kunnes heräsit.

        Eeeii... Vaan kunnes hän löysi paremman ja jätti. Aluksi olin katkera mutta myöhemmin opin arvostamaan sitä yhteistä aikaa mitä meillä oli se kuusi vuotta. Vähintään kerran päivässä seksiä. Ja kuukautisten aikaan hän vasta kuuma olikin...


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1392
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      862
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      781
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      657
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      321
      616
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      605
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      599
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      584
    Aihe