No kun ilmaiseksi ei pääse treffeille joten voin sitten maksaa vaikka?
Naiset, mitä treffit seurananne maksaa
yksinäinen-mies
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mitä maksaa ?
1. rehellisyys
2. oot vapaa
3. hymy.
minne vaan minne vaaaaan,
ei sänkyyn
.
Jospa naiset haluaa maksaa sulle että menet treffeille naisten kanssa. Naiset on niin huonoja että eivät kelpaa enää miehille joten joutunevat maksamaan.
No treffeille voin mennä, rahasta. Siihen se jääkin. Treffeihin. Julkisella paikalla kädet pidetään siellä omalla puolella. Mitään jatkoa ei seuraa, paitsi jos sattuu ihme tapahtumaan ja Hän saapumaan paikalle!
Paljonko maksat?
Naiset myy pillua satasella joten kai treffit sitten maksaa vain 20 euroa ilman seksiä. tunnin kahvittelu ja rentoa juttelua.
New Yorkkis seuralais palvelua tarjoavat jopa 20 000 $ Siihen ei sisälly välttämättä seksiä. Se on sellainen ystävänpäivä "lämpöö" elämys. Kumma juttu deiteiltä jos kokemusta useampi vuosi ilman yhden asteenkaan edestä "lämpöö" ja sitten työssä osuu kohdalle äippä hirmuisella ikä erolla ja saa viidessätoista minuutissa "lämpöö" deittivuosien edestä.
Tavis suomi naiset ei ole kauniita ja vain satasen arvoisia
Voisin maksaa treffeistä että näkisin kuinka kutosen nainen kuvittelee olevansa täydellinen kympin tasoinen. No niin naiset hintoja esiin niin tienaatte rahaa. Voin sitten tulle palstalle raportoimaan miten lihava 35 v röökimuija antoi pakit minulle.
Naamadeitissä vain naama merkkaa. Jos käy tuuri ja pääsee treffeille niin mies menettää rahaa koska nainen ei maksa treffeillä. Tosin jotkut susirumat naiset vois perustaa deittipalvelun jossa rumat miehet pääsis maksua vastaan treffeille.