Pitäisikö suostua anaaliseksiin? En tiedä haluaisinko sitä itse. Minulla on suhde itseäni kolmekymmentä vuotta vanhempaan mieheen, joka on aika kokeilunhaluinen ja pitää asiaa itsestäänselvyytenä (että suostun joka kerta tähän käsittelyyn). Se kuitenkin sattuu kovasti eikä ole varsinaisesti mikään nautinto. Täytyykö se silti vain kestää jos ei halua että mies pettää?
Anaaliseksiin suostuminen
16
556
Vastaukset
- tatuäs
Mitään ei ole pakko paitsi syntyä ja kuolla.
- pöllämystynyt
Miksi ihmeessä siihen sitten pitäisi suostua?
- Skunkkix
ÄLÄ TEE SITÄ MITÄ ET HALUA TEHDÄ, MIEHET ON PERSEESTÄ
- seksiasiantuntija
Kyrpä perseessä on perseestä!
- hämmästynytt
Miksi sinä plet suhteessa itseäsi huomattavasti vanhemman miehen kanssa?
Älä suostu ellet halua. Hauska ajatella että mies lähtisi jos ei saa anaalia.
- hfgghhf
Ei sen kuuluisi sattua kovasti, lämmitelkää paremmin ja käyttäkää liukastetta.
- Japi668
Mielestäni naisen on vain syytä pitää turpakiinni ja puristaa tyynyä jos mies haluaa anaaliseksiä
- fchmtgdxfs
et helvetissä jos et halua, siinä mitkään liukasteet ja lämmittelyt auta, jos ajatuksissa on iso punanen stop merkki.
Ja anaaliseksi on sellainen asia, että siinä ei pahemmin auta kumppanin pehmopuheet autuaasta orgasmista, jos ajatuskin ällöttää. - oppipojat
Jos et ole hintaa halukas pyytämään anaaliseksistä, niin miksi suostuisit siihen, kun et kerran itse halua? Toinen asia sitten on, jos olet maksullinen nainen ja haluat tienata. Silloin on hyvä tietää vähän, mitä mies olisi valmis (ja kykenevä, onko varakas?) maksamaan.
- popopopopopo
Mutta jos mies nauttii valtavasti anaaliseksistä niin kyllä toista miellyttääkseen voi sen mielestäni tehdä, edes välillä.
Ei mieskään tee seksissä vain asioita joista nauttisi. - dfjthdcjhtyyfc
Kukaan nyt tuskin aina tekee seksissä sitä mistä ite tykkää, mutta pääsääntö on toisen seksuaalinen kunnioitus. Et voi pakottaa anaaliseksiin argumentoimalla:
"En minä tykkää antaa sulle suuseksiä, mutta silti annan sitä, joten nyt sun on tehtävä sitä mitä mä nyt haluan"
Sillä tohon nainen vois helposti tokasta, että suihinotto ei oo hänellekään mikään nautinto, mutta tekee sen, koska tietää kumppanin tykkäävän siitä.
ja mieshän voisi tähän sanoa: "Eihän se nyt niin hirveetä, yhden tai pari kertaa kuukaudessa pystyt ihan varmana joustamaan mun mieliksi...."
Ja se jatkuu sitä rataa (miehen vonkaus anaaliin). Nainen antaa periksi, tai lähtee lätkimään. Mutta huomio!!!! Tässä vaiheessa katosi kumppanin seksuaalisuuden kunnioitus,
Ja jätetty jää ihmettelemään, mitä ihmettä tapahtu?
- Dhjhfugihi
Ei pidä suostua ! Lopeta suhde noin vanhaan mieheen. Hän käyttää sinua hyväksi. Teet itsellesi vääryyttä. Seksi ei koskaan saa sattua. Jos näin tapahtuu, pitää sanoa että sattuu, lopetetaan tämä. Seksin on tarkoitus tuntua hyvältä ja nautinnollisesta, niin että kummatkin kunnioittavat toisen tahtoa ja haluavat toiselle hyvää.
- jokurotisentään
Se on homojen orgioihin kuuluva asia ,ei kuulu sinulle.
Ei tarvitse, ja välittävä mies ei sitä sinulle tekisi kun huomaa sen sattuvan, joten et menetä mitään, jos vaikka mies lähtee ilman peppuseksiä.
- sdgfhih
Eipä se peppuseksihimo mihinkää lopu. Mieti haluatko olla suhteessa jossa on aina kivuliasta seksiä. Onko se sen arvoista? Jos on niin jatka samaan malliin, jos ei, niin mitä sä tossa suhteessa vielä teet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 403714
- 991768
- 1361635
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa531620- 971371
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo311283MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil2971176- 571145
Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1271041Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa2711011