Daydreamer

Joanna nojasi jokilaivan reelinkiin pyykkinarulta karanneessa lakanassaan veden kimallus kasvoillaan. Hän oli koruton,hoikka ja surumielisen oloinen. Hän oli täällä, mutta hän ei ollut minun, Joe Bob ajatteli ja poksautti bissen auki.

Ehkä pokeripeli voisi piristää.

(Naurua)

(Hihitystä)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ulkokultaisessa tilannekuvassa tulin luetelleeksi vähän sitä sun tätä Joannan vaivoiksi. Oikeastaan he olivat lähes kiinni toisissaan ja naureskelivat niille turisteille, jotka olivat pudonneet botskista jokrokotiilien ruoaksi.

Mitäs dokasivat niin paljon. Vielä kidassa joku ääliö napsi itselleen selfien.

(Reps)

Äänestä

Jatka tarinaa siten, että Joe Bob poksauttaa Joannan auki.

Äänestä
  • Tsuf

    Ei tuollaisia jumalattaria "poksautella" auki.

    Jotain eroottista läträystä voisin kyllä harrastaa.

    Ihana nainen. Haluaisin kiikkua kilpaa vanhana satamajätkänä Joannan kanssa.

    (Naurua)

    Äänestä

Puolimatkassa.
Rengas puhkesi, varalla oleva oli huollon yhteydessä vaihdettu kelvottomaan, mikä on hävytöntä. Arvot luovat lipumamme. Maamme, lippumaamme. Night vision VS. Nightdreamer: Paljon pimeyttä ja senkin verran valoa. Pimeys ei ole yksin meissä. Kuljemme niin kauan sokeina kunnes silmät avaamme. Lipuvaa laivaa voi yrittää kiirehtiä; kaikki riipuu vain rotaation kehästä, missä suunassa se kulkee. onko pyhimys pöntössämme vai kenties kehomme luissa ulostaa. Ei minä olen puusSA!
siinä vasta ajatelmaa,
-Kuinka ei voisi lipua pois, niin lähellä kun kaikki tämä ois. Pyyhkäisy ulapalla on sotkua katosta, repeymä taivaasa, kuinka valo löysikin sinut! WOU!!!! Sitten tulee sulajää ja kaiken vie, sitten taas kukoistaa lehtien viimet tuovat rannoilta voimaa solakoista pikkuruisiin patoyltymiin.
Palastus majaville!!!!
Suojelu elukka.
Lipuava kangas lyö tyrskyä, te kohtaatte, meni oho ja lujaa, ehkä rulee takas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tekniikkasukeltaja kirjoitti:

Joanna nojasi jokilaivan reelinkiin pyykkinarulta karanneessa lakanassaan veden kimallus kasvoillaan. Hän oli koruton,hoikka ja surumielisen oloinen. Hän oli täällä, mutta hän ei ollut minun, Joe Bob ajatteli ja poksautti bissen auki.

Ehkä pokeripeli voisi piristää.

(Naurua)

(Hihitystä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu