Putin on luvannut tuhota Guggenheimin!

Helppo tapa tuhota samalla kerta helsinkiläinen kermaperseitä on Putinin edustajan mukaan sijoitta 5 kpl 1000kg maaliin ohjautuva tynnyripommi tuohon kohde.

Suomi poika tyhmäpoika.
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mielenkiintoinen avaus. Se on tiedossa, että Putin varautuu kovalla tohinalla miehittämään Suomea. Guggenheim voisi palvella hyvin Venäjän armeijakunnan päämajana.

Äänestä

Sanomme silloin kaikki -KIITOS PUTIN!

Äänestä

Hyvä Putin! Kannatetaan. Seuraavaksi ottaa sähköverkot itelleen. Se nyt helppoo kun Suomi on myynyt nekin ulkolaisille. Suomen johto on tyhmä.

Äänestä

Iskanderilla Guggeli kumoon ja idän suhteet tulee kuntoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matts_Virtanen kirjoitti:

Helppo tapa tuhota samalla kerta helsinkiläinen kermaperseitä on Putinin edustajan mukaan sijoitta 5 kpl 1000kg maaliin ohjautuva tynnyripommi tuohon kohde.

Suomi poika tyhmäpoika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu