Heippa!
Aloitan paaston huomenna, ja tarkoitukseni on siis paastota pitkän kaavan mukaan. Mitään takarajaa en ole kuitenkaan laittanut itselleni.
Onko muita halukkaita mukaan?
Huomenna lisään aloituspainoni.
pitkäpaasto
Hyty
5
213
Vastaukset
- Pekka-tietää
Miksi pitää olla nälissään, kun vaihtamalla ruokavalionsa vähähiilihydraattiseksi niin voi syödä hyvin ja hyvää ruokaa joka päivä ja silti laihtuu. Face book sivustolla on vastaavia ryhmiä, jotka keskustelee asiasta tai kirjastosta löytyy hyviä karppaus kirjoja.
- Arto-kyselee
Kerrotko sitten miksi esimerkiksi eräs hoitoalalla oleva nainen on vieläkin reilusti ylipainoinen vaikka on ollut VHH:lla vuosikausia?
- Anja-vastaa
Koska VHH ei toimi.
- Hyty
Aloituspaino siis 56kg. :)
- imponoitunut
So.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465415Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1353528"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263319Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363203Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432704Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.372265- 222208
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292116prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111894Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk921804