Lähtekää nyt sinne naisjahtiin! Rohkea rokan syö, uhkarohkea nuolee.
Toimikaa jo!
Nurkkapöydän_nysvääjä
656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei+siellä+ole+ketään+tutustumisen+arvoista.+90%+meistä+miehistä+apinoita,+ja+naisista+99,9%.+Se+0.1+%+fiksuja+naisia+on+kaikki+varattuja.+Minä+kuulun+siihen+9,9%+miehiä+joiden+kohtalo+on+jäädä+yksin.
No enpäs ole yök-kerhoissa tai muissa naisjahtipaikoissa käynytkään puoleen vuoteen.
Viimekerralla tapahtui kyllä jotain todella outoa. Epäilin useammankin kerran olevani jotenkin sekaisin tai unessa. Tai ehkä mnä vain koin voimakkaita setä-fantasioita?
Oli kuitenkin niin kummallinen kokemus, että ehkä menen illalla ulos menomestaan seuraavan kymmenen vuoden sisään.
Itse olen huomannut kummallisen ilmiön. Puolta nuoremmat teinitytöt yrittävät työmatkoilla linja-autossa pelata kanssani silmäpeliä, kun oman ikäisilleni olen aina ollut pelkkää ilmaa. Tilanne on kieltämättä hämmentävä, enkä oikein enää edes tiedä miten reagoida asiaan. Mitä he minusta haluavat?
Ravintoloissa taas kukaan ei ole koskaan kiinnittänyt mitään huomiota. Tiskillä tilatessakin menee puolituntia, kun 10s sitten jonoon tulleet tarjoillaan ohitseni. Sitäpaitsi en pidä siitä, että kaverina mukana olevat varatut miehet saavat itselleen aina pettämisseuraa siten, että nainen vieläpä tulee oma-aloitteisesti pyytämään mukaansa.
Teinixit nyt todennäköisimmin haluavat testata omaa viehätysvoimaansa vaarattoman oloisiin setiin. Sellaisessa turvallisemmassa ympäristössä, kuin esimerkiksi julkinen kulkuneuvo.
Vaan eipä niistä kannata juuri välittää, keskittyy vaikkapa radanvarren betonikuutioiden arkkitehtuurin hienoihin nyansseihin, jotka kauniisti kuvastelevat risukon lävitse.
Minä en vittua nuole se on varma asia.
Se on alfamiehen puhetta <3