Otin poskeen ilman kortsuu ja vitsi että mua pelottaa jos oon jonku taudin saanu.Se oli joku ihan random tyyppi jonka tapasin baarissa. Olin tosi kännissä ja en oikeen miettiny sitä sen kummemmin.
Otin suihin ilman kortsuu
12
1821
Vastaukset
- liinuulla
Yhtä suuri riski kun saada lottovoitto.
- hhhhhhooor
Kuppa ja kuustoista muuta. Ei vaan, joku voi olla niistä noista seitsemästätoista mut so what? Tietynlaisille naisille se jossain kohtaa se arpa voittaa jonkun niistä, aina.
- lastinkaataja
nielaisitko mällit? miltä maistui? ottiko sulta kaveri suihin kanssa lastin
- mallapuri
En oo kuullu et suihinotossa tauti tarttuis, siks oon imenyt miehiä ilman kumii.
- Haaveissavainkomun
Mistä näitä löytyy, mua ei oo koskaan imutettu
Eihän tossa avauksessa imuttamisesta mitään puhuttu. Avaaja sano ottaneensa poskeensa, mutta otti mitä niin jäi epäselväksi? Jos tää olis seksipalsta niin vois olettaa et se mitä olis otettu olis ollu kulli. Mut kun ei oo.
Mullakin on just ny tikkari poskessa, eikä se oo sellainen "tikkari" vaan ihan mansikanmakuinen tikkari.- Haaveissavaikomun
Otti poskeen ilman kortsuu, täyty olla Chupa Chupa kun tautia pelkäs
- änkängelju
Taisi olla useampikin suu, kun suu ei riittänyt, piti ottaman
suihin. - todennäköisesti
Hyvin todennäköisesti olet saanut adsin:(
- MällitKitusiin
Oliko kovan luokan panomiehen molo siis kyseessä??? No todennäköisesti sait vain tyhdit mällit kurkkuusi ja panomiehen ikionnelliseksi. Vetikö sankari sinua vielä sitten kunnolla viikseen kiitokseksi?
- SyöpääPaljonNykysin
Suusyövän saat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869