Kynnenpäällinen

Elikkäs kynteni tyvestä puuttuu palanen (1 kerros vain) ei ole mitään oireita ei kipuja ei yhtään mitään, mikä voisi olla kyseessä?
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kynsi jäänyt johonkin väliin? Puuttuuko pala kuinka suurelta alueelta? Tasainen, minkä värinen, onko kuinka kauan ollut?

Hintsusti tietoja olet antanut. Vaikea sanoa.

Äänestä

Ei ole tietääkseni jäänyt mihinkään väliin,puuttuu noin 5mm pituudelta ja 3mm leveydeltä,melkein tasianen ja ollut nyt noin 2 viikkoa. Väriltään aivan normaalin värinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salmiakki69 kirjoitti:

Elikkäs kynteni tyvestä puuttuu palanen (1 kerros vain) ei ole mitään oireita ei kipuja ei yhtään mitään, mikä voisi olla kyseessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu