YLE TULEE JÄLJES: Clinton 47.0% (215)Trump 48.3%

SE OLI SIINÄ !

Pensölveinijä on punainen ! Ylelle haistakaa pska !
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Trump+48.3%+(274)

Äänestä

Mikä meni eilen vikaan?

Viimeisimmät ennusteet povasivat eilen Clintonille voittoa 85-99 prosentin todennäköisyydellä?

Äänestä
  • Media, pörssit ja vedonlyöntifirmat olivat ns. varmoja. EI siinä itsellekään ollut paljon vaihtoehtoja. Olian tämä nöyryyttävä Clintonin tappio suorastaa IHME !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdasdasdadasdsad kirjoitti:

SE OLI SIINÄ !

Pensölveinijä on punainen ! Ylelle haistakaa pska !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu