Tein järkyttävän havainnon empiirisen tutkimuksen perusteella.
Natoon haluavat ovat 80% samoja ihmisiä, jotka uskovat monikulttuuriseen ihmemaahan, unelmaan jossa maamme täytetään irakilaisilla, afganistanilaisilla, afrikkalaisilla ja muilla rikastuttajilla.
Natoon haluavat ovat 80% samoja ihmisiä, jotka uskovat monikulttuuriseen ihmemaahan, unelmaan jossa maamme täytetään irakilaisilla, afganistanilaisilla, afrikkalaisilla ja muilla rikastuttajilla.
Vastaukset 5
Vanhimmat
agenda taustalla.
Niinpä.+Myös+foorumeilla+samat+ihmiset+puolustavat+matuttamista+ja+natottamista.+Tämä+on+järkyttävä+havainto,+mutta+perustuu+siihen,+että+ihmisten+enemmistö,+80-90%+lukee+mielipiteensä+lehdistä+ja+hallituksen+tiedoksiannosta,+heillä+ei+ole+omia+ajatuksia,+saati+kykyä+hankkia+tietoa+laajemmin.
ei ne rikastuka muuta kun itseansa, ja vokin pitajia on se kun yks partalaps paiva voikissa 199 euro ja helsinkin hilton 100 euro tietty jokkut kunnan yllapitamat on 30 euroa mut kuitenkin pernerin tarvii jo lapioida lapsille niita rahoja ettei alimmat matane
Tuo on niin totta.
Sylikoirien häntä heiluu usalle natolle ja pakolaisille.
( USA ja Nato saavat aikaan lisää pakolaisia!!)
Natonarttujen natokiima, katsovat matuja "sillä silmällä"...
No niinpä, ihan vaan tiedoksi ettei Putinin kuvan kanssa onanointi ole mitään empiiristä tutkimusta.