Onpa aikoihin eletty. Saksassa, Neussissa rautatieaseman nakkikioski luopuu makkaroiden myynnistä muslimien painostuksesta. Legendaarinen makkara vedetään todella pois myynnistä!
http://www.stadt-kurier.de/neuss/ein-paar-muslime-haben-durchgesetzt-dass-es-im-nordbad-nur-noch-huehnchen-gibt-aid-1.6383970
http://www.stadt-kurier.de/neuss/ein-paar-muslime-haben-durchgesetzt-dass-es-im-nordbad-nur-noch-huehnchen-gibt-aid-1.6383970
Vastaukset 9
Vanhimmat
Keskitysleireille olisi käyttöä.
Muslimit ne on vaatimuksineen nykyisin ihan joka paikassa.
Ymmärtäisivät edes hävetä suuria vaatimuksiaan. Olisivat vaan
tyytyväisiä, että EU on heidät pelastanut oman maansa tuholaisilta.
tuholaisia ne on kaikki
Helsingin rautatieasemalle sikatarha jossa lapset voivat ihailla pieniä porsaita kuten sikabaarissa Ylivieskassa.
ewa, thorssi, isopää, li, haloska ja muutama muu aivoton hoitelemaan sikojaan...marakatti voi olla päällikkönä jakamassa apinoille vapaalippuja.
Todella ikävää kulttuurin tuhoamista, monikulttuurisuuden vähenemistä monikultturismin nimissä.
Tiedä sitten, miten vaikeaa olisi rekisteröidä vaikka Suomessa asiat, jotka kuuluvat kulttuuriperinteeseen. Esimerkiksi vaikkapa saunavasta, vaikkeivät kaikki sitä olisi käyttäneetkään. Jos nyt sitten vieraskulttuurinen loukkaantuisi saunavastasta, voitaisiin rekisteristä tarkistaa, että juurikin saunavasta on kulttuuriperinnettä, eikä sitä siksi voi poistaa edes loukkaantumisen takia.
Nythän nimittäin kanta-asukkaiden kulttuuria nakerretaan mm. sillä perusteella, ettei se ole kaikkien harrastama. Lopulta ei jää mitään jäljelle alkuperäsikulttuurista, mutta vieraskulttuurin kaikki perversiotkin hyväksytään.
Pelkääkö suomen päättäjät ulkomailta tulevia ja siksi kuuntelevat
kaikenlaisia valituksia? Vai mistä oikeasti on kysymys?
Suomalaisten ehdotuksia ja toiveita olisi jo korkea aika alkaa
kuulemaan ja niiden eteen jotakin myös tekemään.
Matujen johdonmukaista hivutuspolitiikkaa!
Vaaditaan yhtä, vaaditaan toista, vaaditaan kolmatta jne. jne.
Kun yhdessä asiassa annetaan periksi vähältä tuntuvassa asiassa tapahtuu toisaalla johonkin muuhun asiaan kohdistuva vaatimus ja kierre jatkuu.
Yksittäisinä asiat saattavat tuntua vähäisiltä mutta katsokaa koko kuvaa!
Koko ajan liumme matujen haluamaan suuntaan.
Kun ydessä paikassa on kaapunaisten uimahallivuoro niin sitä voivat käyttää ennakkotapauksena.
Matuthan eivät menetä mitään vaikka eivät aina onnistuisikaan.
Oleellista on hivuttavan perääntymisemme moraalinen vaikutus. Matut etenevät, me peräydymme ja pian pidämme tilannetta normaalina kuten nyt jo näyttää tapahtuvan.
Aiheettomista valituksista ja vaatimuksista, saati uhkauksista, tulisi asettaa niiden esittäjille sanktioita. Nykyinen meininki on täysin naurettavaa antautumispolitiikkaa.
Esimerkiksi vokki asukin valitus ruuasta. Ensimmäisestä valituksesta varoitus koko vokin sakille. Toisesta valituksesta koko vokin päiväjärjestyksen muutos.
Herätys aamuisin klo 6.00.
Aamiainen klo 7.00. Näkkäriä, yksi voinappi, teetä sokeria.
Lounas. Joku keitto, tai laatikkoruoka. Esimerkiksi makaroonilaatikko jossa sikanauta jauhelihaa. Ei sitä tarvitse mainostaa mutta kysyttäessä vastataan rehellisesti. Ei ole pakko syödä mutta muutakaan ei ole.
Iltapäivällä välipalana korppu ja maitoa.
Päivällinen lounaan tapainen.
Iltapalana mehua ja korppu.
Ruokailun edellytyksenä omien asuintilojen ja yhteisten alueiden päivittäinen siivoaminen.
Samoin osallistuminen kaikkina arkipäivinä koulutukseen jonka sisältönä tapakulttuurimme opetus ja opettelu.
Poissaolijoiden listaus ja sulkeminen ruokailun ulkopuolelle.
Kenelle ei sovi niin mahdollisuus palata lähtö- tai läpikulkumaahan omalla kustannuksella.
Hiljaisuus klo 22.00 ja sähköt poikki klo24.00. Sähköt päälle aamuisin klo 6.00.
Klo 22.00 ja klo 6.00 välisenä aikana ulko-ovet lukittuina.
Pitäisi kelvata hässään turvapaikkaa hakeville.
Suurin perkeleen heikkous suomalaisilla on miellyttämisgeeni!
Käsittämättömän suuri osa kansasta, mukaan lukien ja varsinkin päättäjämme, haluavat miellyttää muita ja varsinkin röyhkeästi käyttäytyviä matuja!
Jos nyt jopa osaat lukea tuon artikkelin, hämmästyttävää sinäänsä, niin lue se kunnolla läpi.
"In den Verträgen mit den Betreibern oder Caterern an Schulen gebe es kein Verbot von Schweinefleisch. Die Verträge beinhalten Formulierungen wie "eine gute, preiswerte und warme Mittagsmahlzeit, die den ernährungsphysiologischen Bedürfnissen der Schülerinnen und Schüler entspricht und die Grundsätze einer ausgewogenen und gesunden Ernährung beachtet" oder "ein Mittagessen, dass den Qualitätsstandards für die Schulverpflegung der Deutschen Gesellschaft für Ernährung entspricht".
Also kleiner Volksagitator, es gibt KEIN Verbot.