Ehkä elämäni luotettavin mies

Elämäilman

Ja samalla myös tylsin... Miten minä jätän minua tosissaan rakastavan miehen pahemmin häntä loukkaamatta. Totuus suhteesta on kuitenkin se, että suhteen seksittömyys ja työkeskeisyys näivettää minut hengiltä. Kun mies ei ole paikalla, saan itseni tsempattua taas jatkamaan suhdetta. Mutta heti kun töistä palatessani näen hänen autonsa pihalla, iskee ihan armoton ahdistus. Periaatteessa miehessä ei ole mitään muuta vikaa kuin se että ei seiso. Tämän myötä sitten kaikki fyysinen läheisyys on tosi vaikeaa, asiasta ei voi keskustella. Tunnen itseni tosi itsekkääksi tätä asiaa vatvoessa, mutta minkä tälle teet?

4

359

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Luotasiihen

      Voit luottaa että ei seiso.

    • Typerysköonvaimikä

      Kuule eiköhän miehen pitäisi ihan itsensä käydä lääkärissä ja hakea niitä pillereitä jotka auttavat seisontaan. Pitäähän sen huolehtia sinusta että saat sitä seksiä. Tyhmä mies kyllä täytyy myöntää!

      • mielikuvitusta

        Muunkinlaista seksiä on olemassa kuin pelkkää yhdyntää. Jos ei seiso, niin voihan mies tyydyttää naisen suulla, käsillä, leluilla. Mielikuvitusta vaan kehiin jos ei halua lääkäriltä apua hankkia.


    • tsot

      Hyvä niin on varmaan vika toisessa aina jos seksi ei kiinnosta
      oletko varma että olet vieläkin yhtä haluttava kuin suhteenne alussa ja että teet jotain että alkaisi peitonheiluttelu maistumaan.
      Jos syy lerppuun onkin sinun nalkutuksessa, siinä että pitää olla kukat puutarhassa ojennuksessa ja sisutukset fengsuissa, eikä pölyhipoustakaan missään, ja tuppervaara kutsut just sillään silleen ja tälleen hössön sössöä?
      Ja sitten vielä joka toisessa käänteessä pälätetään romantiikan perään ja hellyydestä vingutaan. Voin kertoa että on varma tapa saada mieheltä halut poikkeen pitemmänpäälle.

      Varmistat ensin ettei mikään hässäkkä ilta ole siis ei menoja kummallekkaan ja torppaat kaikki yllätys mahdollisuudetkin, Käyt kylvyssä, penskat kavereille jos on, Äijä mättö ruokaa, ei liian tukevaa ja päälle kylmä olut yksi, ja sitten tempaset siinä syönninpäälle seksikkäissä alusvaatteissa oraalit miehelle , niin jos siinä vaiheessa ei rupee seisokkia tulemaan ja peitto heilumaan.

      Vika on joko sinussa olet susirumaksi muuttunut suhteenne aikana , ja tähän ei auta mikään muu kuin treenata rupsahdukset pois.
      tai miehesi on impotentti . ukko lääkäriin tai homo no tähän ei auta mikään.

      ps. yrittänyttä ei laiteta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      78
      4398
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      74
      4225
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      43
      3629
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      3223
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      38
      2860
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2592
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2434
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      34
      1618
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      157
      1332
    10. Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?

      Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli
      Maailman menoa
      85
      1144
    Aihe