Koulusurmaa suunitellut riiteli Pekka Auvisen kans

Koulusurmaa suunitellut 21 vuotias nainen sanoi oikeudessa riidellensä koulusurmaaja Pekka Auvisen kanssa...

http://www.iltalehti.fi/uutiset/20161114200027259_uu.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On tainnut tytöltä mennä ihan kokonaan ohi että hänen rakkaudenkohteensa ampui kuulan kalloonsa jo vuonna 2007.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hthfct kirjoitti:

Koulusurmaa suunitellut 21 vuotias nainen sanoi oikeudessa riidellensä koulusurmaaja Pekka Auvisen kanssa...

http://www.iltalehti.fi/uutiset/20161114200027259_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu