88Lehtinen Automotive toinitusjohta

HörhöHarrin vaikea pulma!!1

Autotehtaaan Harri tekisi Kihinöön

Mutta on otettava 1000 mamua töihiin!

q
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Noist olis wähennettewä

    Siiwellä eläwät kokkelit ja persut

    Äänestä

  • .

    "Mut sitten on enää jäljellä 203 000 työtöntä ja hillitön #TYÖWOIMAPULA #"

    har!1

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Automopiili kirjoitti:

HörhöHarrin vaikea pulma!!1

Autotehtaaan Harri tekisi Kihinöön

Mutta on otettava 1000 mamua töihiin!

q

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu