Ruumiin parvekkeelle piilottaneen nykytilanne?

rikosrekisterirapsahtaa

8

655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jklh

      Lähtö tuli myös riksusta

    • kokemustaonn

      Nuorempi oli kova panomies, Hyvinkään tytöt saivat kyytiä!!!

    • Insider

      Lammilla asui hetken aikaa, sielä poltti mm. Yhden asuntoauton ja houkutteli alaikäisiä asuntoonsa huumeilla ja viinalla. Nykyään asustelee ilmeisesti jossain tuuloksen läheisyydessä.

      • rysk

        ai vittu että tän paskakasan saisin käsiin


    • Tuokin

      Eikös Hyvinkäällä asustellut jonkin aikaa sitten ns. Vantaan ammesurmaajakin? Asui viikkoja-kuukauden lahtaamansa ruumiin kanssa vieläpä, silloin joskus siellä Vantaalla kun teurasti sen uhrinsa.

    • vanhajuttu_

      Murha.infosta löydät tuon tapauksen.

    • 2plus11

      Paljon yhtymäkohtia tuon Ylöjärven raiskauksen kanssa. Siinäkin -62 syntynyt mies hyysäsi teinejä asunnollaan.

    • Anonyymi

      Herralan pete huumaa ja raiskaa lapsia. Vuosikaudet ottanut hatkassa olevia lapsia kotiinsa, tarjoo kaikki ja käyttää hyväksi. Omat pojat opetti samaan hommaan. Ei ole uskaltanut vuosiin enään näyttää naamaansa Hyvinkäällä. Sen verran on porukkaa perässä. Tuo ruumis parvekkeella oli vasta alkua. Todennäköisesti sillekkin jotain tehny kun oli uhri niin nuori poika mutta sitä vaan ei voitu todistaa niin ei saanu muuta syytettä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      211
      9765
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      43
      4539
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      124
      4047
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      113
      3947
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      205
      3669
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      41
      3033
    7. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      156
      1587
    8. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      92
      1524
    9. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      13
      1363
    10. Mistä tietää että mies on kiinnostunut?

      Millaisista merkeistä olette huomanneet?
      Ikävä
      111
      1314
    Aihe