Tarvisin apuu löytämään hyvän primer voiteen ku aatelin et voishan sellastaki kokeilla mielellään ei netistä ostettavia😊
Hyvä primer
3
460
Vastaukset
- åoytghhfd
Vähän vaikee suositella primeria kun et kerro minkälaista etsit. Meikkivoiteen kestoa pidentävää, ihoa silottavaa, neutralisoivaa, kosteuttavaa vai heleyttävää? Vaihtoehtoja riittää.
- primergirl
Parhaimpia primereita kantsii metsästää kicks:istä ja kicksin oma merkki sekä smashbox ovat mielestäni hyviä. Kicksin oma hiukan edullisempi. Itselläni on smashboxin ras voittuvalle iholle ja niiltä löytyy kahta eri kokoa, eli jos käytät harvoin esim. juhlissa vain niin suosittelen pientä. Pieni maksaa n. 17 euroa ja iso taitaa olla 38 euroa (jep, suolaisen hintaisia) samalta merkiltä löytyy myös mm. huulipunien ja ripsareiden primereita kans!! Mutta kicksin omakaan merkki ei varmaaan ole huono?! :)
- siriita
Ostin tota Smashboxia laivalta ja se oli ihan silikonia. Pelkästään. Nuo silikoniprimerit on hankalia levittää iholle, kun ne "hilseilee" niin helposti ja on varottava tarkkaan hiusrajaa ja kulmakarvojen rajoja. Rullautuu iholla ja vaikea poistaa. Tykkää kuka tykkää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688