Millainen on turkkilainen mies?

Omia kokemuksianne kiitos 😊
Ei mtn yleistyksiä.
Ei mtn rasisti kökköä vaan asiallisia juttuja.
Eli turkkilainen mies? Millainen on?
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mulla on.
Varjopuolia omistushalu ja mustasukkaisuus...Toisaalta hyvin huomioonottava.
Naisen asema ei edelleen ole kovin kummoinen turkissa joten saattaa heijastua käytökseen .
Ja mies on aina se "pomo".

Olisi mukava kuulla muista joilla turkkilainen. ..
Omani on Satakunnasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moonienne kirjoitti:

Omia kokemuksianne kiitos 😊
Ei mtn yleistyksiä.
Ei mtn rasisti kökköä vaan asiallisia juttuja.
Eli turkkilainen mies? Millainen on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu