Itä-änkyttäjien suuresti kehuma USA:n tuleva presidentti Trump ei sitten olekaan tiltujen mieleen koska alkaa paljastua että aikomuksena onkin laittaa ryssät ja siinä mukana Pietarin tiltukäärmeet kuriin. Upseerin virassa ollessaan usein NATO-maa Virossa vieraillut kenraali Mattis on tiltujen eli saastaisten rottien kauhu koska jos ryssäkäärmeet vittuilevat kenraalille hakkaa hän ryssien peräsuolen sisällön sierainten kautta paineella pihalle ja syöttää vielä tahdottomia kouristusrefleksejään sätkivät raadot Pietarin kulkukoirille.
Itäpalvojat panikoivat Trumpista
tiltujenpaniikki
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mutta siltikään natokannatus ei suomalaisilta saa kuin vähemmistön. Yritäpä vä-
hän siivota kielenkäyttöäsi senkin rääväsuu,tuskaiset parahduksesi eivät näytä
kauniilta vaikka kuin olisit äärimmillesi kiihoittunut aiheestasi.-Eiks jeh?
Ei toistaiseksi, mutta tilanne elää j pelko loistaa jo Bupi-paransilmissä!
Odottelet vain niin hiljaa hyvää tulee! Pikku Putte tekee töitä hartiavoimnin edistääkseen Suomen liittymistä! Eiks Jeh?
Maanpetturirotta Röörierkki voi pysyä kolossaan ja miettiä asemaansa. Mietinnän tuloksena tehdä omat johtopäätöksensä ja hakea rautakaupasta köyttä ja vaseliinia. Tiltujen tilanne on aika hankala kun kaikki oljenkorret lähtevät alta.
Valitettavasti jos nyt venäjä hyökkää Suomesta tule saama surkea ja köyhä maa kun venäjä. Ei kuka puolusta venäjän liittolaista Venäjän hyökkäyksestä. Kun Ukraina oli Venäjän liittolainen ei kukaan auttaa sen.