Mies escort ajatuksissa?

Williena

Terve, ilmoittelen tännekin kun olen saanut hyvän vastaanoton muuallakin. Tarjoan siis naisille escort -palvelua, toiveiden mukaan henk koht räätälöitynä. Olen mukavan näköinen, urheilullinen ja todella mukava ja huomioonottavinen ja erityisesti viimeksi maintuista piirteistäni olen saanut paljon kiitosta.

Alkuun mietitään paikka missä haluat tavatata rauhassa ja tutustutaan ja voit sitten miettiä miltä tuntuu ja haluatko jatkaa eteenpäin. Minulle on erittäin tärkeää, että saat sen mitä olet hakemassa. Pääsääntöisesti minuun ottavat yhteyttä hieman vanhemmat naiset, mutta iällä ei ole minulle väliä, kunhan kemiamme kohtaavat :) Itse olen hieman reilu 30v.

Toimin Varsinais-Suomen alueella ja autolla pystyn liikkumaan laajallakin säteellä ja minulla on myös paikka jossa voimme olla rauhassa. Lisätietoja saa s- postista [email protected]

2

217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • etsutkukahalua

      että iällä ei ole väkiä. Se jo kaiken kertokin, sellaisia vaatimuksi kun sulla on deittipalvellut täynnä ,niin että hyvästi mies

    • Poloinenreppana

      Voi reppana sinua!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      36
      10545
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10122
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7911
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6314
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4882
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      55
      4707
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      114
      4041
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      124
      3395
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3127
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      220
      3039
    Aihe