tisseistä kuvaa niin sanon virallisen mielipiteen onko isot vai pienet ja onko komiat
pistäkää kuvaa niin sanon
mies.vastaa
21130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Pilluja esiin naiset
nainen kysyy niin sen pimppiä emme halua nähdä no ei nyt leilankaan
Ai pimpin kuvaa pyydettiin. No tässä.
https://goo.gl/images/lyIfWq
nyt ei mene pimpillä vahvasti kuule kyllä nyt täytyy pimpillesi keksiä iloisempaa leikkiä vai on sillä noin huonosti asiat että oiken montun pohjalla ja sykkiä leikkejä nyt etsit sille leikki kaverin
oikeasti tuolla asialla ei leikitä niin pimppi asioilla ei leikitä ikäviä nyt tuli paha mieli ja tosi ikävä kurja ja paha olo nyt tuli raja vastaan itkettää oikein kun pimpilla on huonosti asiat ja tosi huonot oltavat kyllä pimppi nyt tarvitsisi hellyyttä ja paijaamista ja leikki kaveria että ilostuu ja tulee onnelliseksi
Kuvia arvioitavaksi:
https://goo.gl/images/QxtTAe https://goo.gl/images/gTyZZu
Mitäpä sanot.
Eihän sillä koolla väliä, kuhan ovat aidot.
Ekassa kuvassa näyttävät pieniltä, mutta hoikassa varressa erottuvat kuitenkin naisen tisseiksi. Täysin ok.
Toisessa kuvassa näyttävät minun silmissäni hyvin tavallisen kokoisilta ja terhakoilta. Täysin ok.
Jos pitäisi valita...no valinta ei ole reilu koska jälkimmäisessä on silarit ja siksi valitsisin luomuversion.
Jos kuvitellaan molemmat luomuversioiksi, jälkimmäinen voittaisi mutta olennaista merkitystä asialla ei olisi. Kysymys on teoreettinen, koska ei ole olemassa kahta naista joiden ainoa ero on erilaiset tissit.
Tossa Ikiksen ketjussa lähdettiin liikkeelle miettimättä mitoitusta tisseille, puhuttiin pienistä ja suurista paneutumatta mitä tarkoitetaan milläkin.
Tossa kuvassa jota arvioit, ekassa oli mun silmiini tissitön malli, toinen pienitissinen. Edelleen jos jatketaan, niin Elizabeth Hurleyn kuva jonka laitoin Ikiksen tissiketjuun, edusti mielestäni keskikokoisia tissejä.
Minä en koe olevani tissifetissimies vaikka pidän keskikokoisista tisseistä, mutta suoraan voin sanoa että multa jäisi panematta tämä nainen silareilla ja ilman ihan koon puolesta.
Jeps, samaa mieltä.. Ei se todellakaan ole tisuista kiinni se naisen kokonais ihanuus ja naista rakastaminen jne.. ;P
Noh, ehkä se rakkaus naista kohtaan on tisuista kiinni ainakin niillä, ketkä enemmänkin tuntuvat puhuvan niille tisseille, kuin naiselle.. Eli nainen on silloin suureksi osaksi miehelle Tissit ja mies rakastaa niitä Tissejä enemmän, kuin itse naista kokonaisuudessaan jne. ;P
Minä kyllä laskisin sinut tissifetissimieheksi jos pienet, pienehköt tai melko lailla keskikokoiset tissit ovat ehdoton dealbreaker.
Toki on selvää että tasokkaana pelimiehenä kriteerisi naiselle ovat sen mukaiset. Olethan kirjoittanut että sinulle rakkaus on lähinnä himoa ja himokin perustuu lähinnä visuaalisuuteen.
Näillä argumenteilla kun mennään eteenpäin, niin hetken päästä joku tajuaa ettei pillukaan ole tärkeä. Siitä päästäänkin sitten homosuhteisiin..
Kyllä minä erotan rakkauden ja himon, kaikkiin rakkaussuhteisiin himo ei liity millään tasolla (vrt. lapset).
Miehen ja naisen välisessä suhteessa himolla on mulle keskeinen merkitys, pelkkä kaverillinen rakkaus suhteen pohjana olisi minulle suuri virhe, sillä parisuhde on mulle ensisijaisesti seksisuhde.
"Himokin perustuu lähinnä visualisuuteen"...syytätkö mua siitä että kiinnitän huomiota naisten ulkoisiin avuihin? Eivätkö muut miehet tee noin?
12121212:n naisystävällä on isot tissit.
Eih.. Älä vääristele.. Äläkä aloita tuota Leimaamista Nainen on Nainen vaikka hänellä olisi pienet tai lähes olemattomat tissit.. ;P
Tissit eivät todellakaan vaikuta ainakaan itselläni siihen tärkeimpään tuon taivaallista loppujen lopuksi.. Siihen SielujenSymbatiaan ja SielunKumppanuuteen jne.. ;P
Mutta mun on turha sun kanssa näistä puhua, koska et ymmärrä, etkä tule ymmärtämään ja keskustelu tulee aina vääjäämättä kuleutumaan siihen, että alat vääristelemään, outoilemaan ja persestelemään juuri siitä syystä, kun et ymmärrä, etkä voi ymmärtää.. ;P
Olen sanonut, että sun toimet ja käytös ihmetyttää mua monessa asiassa, niin kuin sun mun vastaavat jutut.. Ja sitä enemmän ja vahvempana yksilöiden välillä esiintyy ihmetystä ja KuNmastusta, mitä kauempana he toisiaan Yksilöinä ovat.. ;P
Yksinkertaisia asioita, joita niin monet eivät tunnu tajuavan ja sisäistävän.. Mulla tuo asia on koko ajan mennyt parempaan suuntaan, mutta silloin kun tänne ekaa kertaa tulin, niin mulla oli jatkivasti samaa vaivaa enemmän tai vähemmän, kun sen asian unohtelin.. ;P
Mulle ei tuota vaivaa keskustella erimielisten kanssa niinkauan kun pysytään aiheessa eikä haukuta toisia tai syytetä persestelystä.
Tissit on mulle tärkeä elementti seksissä ja hyvin monille naisille niiden stimuloiminen seksin aikana lisää nautinnon aivan uusiin sfääreihin. Jos joku esittäisi mulle ajatuksen seksistä tissittömän naisen kanssa kysyisin "mitä järkeä?" Ajattelisin että seuraavaksi mulle tarjotaan homosuhdetta...
Nämä on mun yksityisajattelua ja seksuaalisia taipumuksia, kestä tai ole kestämättä. En mä suakaan ole tuomitsemassa taipumuksistasi vaikka omia ajatuksia lauonkin...
Missä oli puhe tissittömistä naisista? Sinähän mainitsit naiset joiden tissit eivät ole keskikokoiset tai isommat.
Onko nainen sitten lesbo jos miehellä on keskivertoa pienempi penis?
Ja kyllä niissä pienissä tisseissäkin on tuntoaisti siinä missä isommissakin, niin kuin kokeneena panomiehenä varmasti tiedät.
Nuuskis kommentoi mulle miehistä joille nainen on pelkät tissit joille puhutaan huomioimatta naista.
Tuosta johdin puheen naisiin joilla ei olisi tissejä joille puhua...
Nämä on söpöt tisut.
http://verifast.tumblr.com/image/139317073465
Luomua, ihanaa.
http://lovebbbbbr.tumblr.com/image/154244990698
http://3.bp.blogspot.com/-iz4qoC9Eqlc/UjhpFFFvRWI/AAAAAAAAAVI/w8doUFqpu1Q/s1600/lehmä2.jpg kerro