SOOS!!! N. Tunti sitte taivutin mun ripsiä, ja sit käsi osu johonki ja sit otin se taivuttimen irti nii mun puolet ripsistä oli siinä!! Kasvaako ne takasin? Jos kasvaa nii kauanko siinä menee suunnillee?
Ripsitapaturma
Entiiä2
2
146
Vastaukset
- Ripset
Kyllä kasvaa (ainakin uskoisin niin vaikka noin paljon ripsiä lähti) siinä menee varmasti viikkoja. Tuon takia mä en taivuta ripsiä ja sunkin kannattas lopettaa se. Muutama kk siitä ku mä lopetin, ripset oli kasvanu ja niistä oli tullu kaarevat ja kauniit.
- Entiiä2
En todellakaa taivuta, jäi kauheet traumat siitä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403007- 702507
- 1742334
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?332028- 181436
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411366Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221363- 131249
- 101244
- 221221