"Kannan Stubbin niskapersotteella roskikseen"

"MV-lehden päätoimittaja Ilja Janitskin teki vaalilupauksen – kantaa Stubbin roskikseen niskaperseotteella!
Muutama muukin kusettaja saattaa lähteä samalla kertaa!"
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Soini ilman muuta roskikseen kanssa. Tosin Iljan on harrastettava voimaharjoittelua intensiivisesti, jotta 160 kilon ruhon saa liikkumaan.

Äänestä
  • 160 kiloa !?

    Onpa Ilja pulskistunut...

    Ilmankos ei pääse Suomeen tuomiolle, kun kone ei jaksa nousta Espanjasta ilmaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusettajilla_rankkaa kirjoitti:

"MV-lehden päätoimittaja Ilja Janitskin teki vaalilupauksen – kantaa Stubbin roskikseen niskaperseotteella!
Muutama muukin kusettaja saattaa lähteä samalla kertaa!"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu