Minä, sika-Tane, eilen kirkolla käydessäni sain mies-persettä. Oli mahtava laittaa lasti sinne minne päivä ei paista. Ja siihen vielä tarjottiin täytekakkukahvit päälle.
Kyllä se kuulkaa arvoisat ihmiset on sille viisiin, jotta "kakkonen" on "ykkönen" :)
Kyllä se kuulkaa arvoisat ihmiset on sille viisiin, jotta "kakkonen" on "ykkönen" :)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ajelin eilen raskaasti kuormatulla jakeluautolla melkein pimeään varastoon. Oli mahtavaa laittaa lasti sinne minne päivä ei paista. Tyytyväinen asiakas tarjosi vielä täytekakkukahvit päälle.
Kolmosvaihdetta ei juuri voinut käyttää, on se ihmiset niin että kakkonen on ihan ykkönen hitaassa ajossa.
Olin huoltamon avajaisissa. Vaki asiakkaat saivat valita minun ja kakku kahvien väliltä. Kiitettävän moni valitsi pakaroiden välistä. Munkin jämät sisään ja aisalla tuuppaus syvemmälle ja sitten siemenet lopuksi.
Huoltamon omistaja on kaverini. Sain siltä kesätöissä. Sai vaimoltaan luvan ottaa minut. Vaimo kävi välillä katsomassa että sitä ei huijata. Pojilla ei väliä kunhan ei vieraita naisia se sanoi minulle. Näin ne oli sopinu miehensä kanssa naimisiin mennessä. Nainen tuntee mun äidin. Ne vihaa toisiaan. Siksi se sai nautintoa katsoessaan kun sen mies siemensi mua.