Tytöt tykään vanhoista miehistä, hyvät käytöstavat kohteilaita helliä, ammattilaiset sen tietää.
https://www.metropoli.net/blogit/ilotytto/ilotytto-paljastaa-mita-vanhempi-mies-sita-parempi/
https://www.metropoli.net/blogit/ilotytto/ilotytto-paljastaa-mita-vanhempi-mies-sita-parempi/
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sitä en tiedä tykkääkö tytöt vanhemmasta miehestä mutta se pitää sanoa että alle 20 vuotiaina ne ainakin tykkää rakastella. Alle 20 vuotiaista rakastelu on jännää ja kivaa ja ne pitää siitä. Mutta jotain tapahtuu sen 20 ikävuoden jälkeen kun melkein jokainen alkaa esittään vaatimuksia ja näkemyksiä. En ymmärrä mihin se rakastelun ilo haihtuu? Minä pidän rakastelusta edelleen, vaikka vanhempi olenkin jo.
No ite oon vähäse yli 20 ikäne ja ite tykkään huomiosta ja rakastelusta. Se riippuu mitä o kokenu sitte tai jottai mistäpä sitä tietää.
Vai ilotyttö paljastaa. Mutta eihän sellaisen kanssa edes voisi ehdä juuri mitään tautiriskien vuoksi. Mitä se erootinen nautiskelu sellaisissa olosuhteissa muka on.
Höpö höpö, ikä on vain numeroita. Eniten vaikuttaa kuitenkin se, että ajatukset, huumori, kemiat ja kaikki muukin osuu yksiin, oli iät mitä tahansa.
Aamen!
Kyllä ikä on muutakin. Ei 70 v mies ja 25 v nainen ole pariskunta, vaan siinä on hoivaamisen tarve esillä ja kotiapulainen miehen mielessä ja naisella on mielessä miehen rahat ja omaisuus.
Minusta tuommonen suhde on sairas.
Nykysin vaan on taas tullut muodiksi että ikä ei muka merkkaa mitään, mutta kyllä merkkaa. Yksi kun aloitti tän buumin että ikäeroa voi olla vaikka 50 v niin usea typerys seuraa perässä.
Ajatukset ja huumori ym pitää olla lähellä toisiaan ja puoliso pitää olla lähellä omaa ikää.
Iso ikäero ei ole enää rakkautta vaan jotain sairasta ja hyväksikäyttöä puolin ja toisin.
10 v ikäeron hyväksyn mutta siinä on sitten jo raja. Miehet ovat naista 10 v henkisesti naista jäljessä ovat lapsellisia ja avuttomia, mutta se on jo raja. MIes voi olla 10 naista vanhempi mutta nainen ei.
On järkyttävää ja sälittävää katsoa julkisuuden henkiläitä joilla on hirmusia ikäeroja, siinä haetaan jo nostetta menestykselleen ja julkisuutta ei niinkään muuta. Sairastahan se on.
Ikä pitää olla suht kohta sama muuten ei ajatukset toimi keskenään ja tulee mieleen enempi vanehemmuss ja lapsi asetelma kuin pariskunta.
En allekirjoita