Vastaukset 3
Hyvää ja Rauhallista joulua sinulle, sekä kaikille ML-palstalaisille. :)
~ Katie Melua - Have Yourself a Merry Little Christmas ~
https://www.youtube.com/watch?v=vSbcbNSNY7o- älyrunoilija
Voi että kun olisin tietoinen osoitteestasi, niin olisin lähettänyt lahjaksi esim. älyvibraattorin tai säästöpakkauksen anustappeja ;)
- joulurunoilija
älyrunoilija kirjoitti:
Voi että kun olisin tietoinen osoitteestasi, niin olisin lähettänyt lahjaksi esim. älyvibraattorin tai säästöpakkauksen anustappeja ;)
Lahjattomana et tainnut tänäkään jouluna saada mitään, et edes omaa nikkiä. Joulupukilla sentään lahjoja, vaikka olisikin lahjaton.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.521368Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt181053- 93987
- 77683
- 37678
- 27490
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.18464- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423
