Mikä kiihottaa

Tasa-arvon vuonna 2016 olisi tökeröä kysyä pelkästään toiselta sukupuolelta mikä vastakkaisessa sukupuolessa kiihottaa, joten tää on suunnattu kaikille. Mikä ominaisuus teitä kiihottaa vastakkaisessa sukupuolessa?

Itsellä tuo on peppu, se on mun heikko kohtani.
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kakkareikä ehkä naisessa eniten viehättää.

Äänestä

Mä kyllä niistä sieraimista tykkään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_98770 kirjoitti:

Tasa-arvon vuonna 2016 olisi tökeröä kysyä pelkästään toiselta sukupuolelta mikä vastakkaisessa sukupuolessa kiihottaa, joten tää on suunnattu kaikille. Mikä ominaisuus teitä kiihottaa vastakkaisessa sukupuolessa?

Itsellä tuo on peppu, se on mun heikko kohtani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu