naisiinnaisiin

Tänä vuonna lähdetään pervokin kanssa naisiin rannalle. Oli sitten pakkanen tai paiste. Se on uudenvuoden lupaus tälle vuodelle. Näin aluksi.
588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei pervokkia naiset kiinnosta. Lampaita ne olla pitää. Vai mitä pervokki ?

Äänestä
  • TUota..naiset ovat aina kiinnostaneet. Lampaat paistina. No maatilaeläiminä.

    Äänestä

Joo naisii.

Äänestä

Joo naisii.

Äänestä

Ei oikein vakuuta toi teidän suunnitelma. Naimisiin te kuitenkin joudutte. Ei naisiin niin vaan mennä ilman ikäviä seuraamuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rantakikolo kirjoitti:

Tänä vuonna lähdetään pervokin kanssa naisiin rannalle. Oli sitten pakkanen tai paiste. Se on uudenvuoden lupaus tälle vuodelle. Näin aluksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu