miksi miehet ovat sinkkuja?

Siksi että 99% vapaista naisista on joko kapakkalintuja, parisuhteeseen kykenemättömiä, riivinrautoja tai sen näköisiä että lapsetkin pelkää!
Kaikki hyvät naiset on naimisissa, niitä ei miehet päästä käsistään ja tekevät kaikkensa pitääkseen naisensa onnellisena.
Joka ainoa nainen josta olen kiinnostunut näinä sinkkuvuosinani on ollut varattu!
Kauhea todeta että näin tämä elämä on sitten ohitse, parisuhteisiin ei enää voi ajatella alkavansa!
8740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

miksi ihmeessä kopioit tänne toisten viestejä omiin nimiisi??? Luulitko todellakin, ettei kukaan huomaa sitä? Uskotko olevasi vitsikäs, vai oletko yksinkertaisesti niin sairaan hölmö?? Ota lääkkeesi ja mene nukkumaan!

Äänestä

Tässä näköjään on aikaisempi kirjoitukseni koko komeudessaan, sain sille lähes 10000 lukijaa, käykö kateeksi?
Kukaan teini-ikäinen ei ole niin hullu että alentuisi tällaisia kopioimaan, mutta niitä aikuisia hörhöjä riittää, ei näille mitään voi tehdä, vaikka tekis mieli vähän ravistella. Muuten tiedoksi vaan hörhö, että en enää aio kommentoida vastaavaa toimintaa, nytkin varmaan tätä lukiessasi vetelet kuivia irstas hymy turpeilla huulillasi , tunnenpa tyypin, sain muuten hyvät naurut!!

Äänestä

...kaiken ihan pokkana 14-vuotiaan räkänokan kokemuksella...nyt lähe ku vielä kerkeet...aaarrrggghhhh :/

Äänestä

Aloittaja on valitettavasti oikeassa :(

Äänestä

Parhaat naiset varataan siinä 13-16v.

Äänestä
  • ...eli siinä vaiheessa kun tämä ketju perustettiin, ilmeisesti. Nyt ne ovat jo 25-vuotiaita 2 lapsen äitejä...

    Äänestä

Tai toisinpäin eli 'siksi että 99% miehiestä on..' ja diipa daapa.

Selityksiä aina riittää. Ja vika on aina muissa.

Äänestä

Koska ne ei anna. Ei anna reikähaarat haarareikäänsä. Muita varten on reikähommat, kunnon miestä ei reiälle päästetä. Reiästä synnyin mutta reiättä jään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietäjä vm. 88 kirjoitti:

Siksi että 99% vapaista naisista on joko kapakkalintuja, parisuhteeseen kykenemättömiä, riivinrautoja tai sen näköisiä että lapsetkin pelkää!
Kaikki hyvät naiset on naimisissa, niitä ei miehet päästä käsistään ja tekevät kaikkensa pitääkseen naisensa onnellisena.
Joka ainoa nainen josta olen kiinnostunut näinä sinkkuvuosinani on ollut varattu!
Kauhea todeta että näin tämä elämä on sitten ohitse, parisuhteisiin ei enää voi ajatella alkavansa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu