Siksi että 99% vapaista naisista on joko kapakkalintuja, parisuhteeseen kykenemättömiä, riivinrautoja tai sen näköisiä että lapsetkin pelkää!
Kaikki hyvät naiset on naimisissa, niitä ei miehet päästä käsistään ja tekevät kaikkensa pitääkseen naisensa onnellisena.
Joka ainoa nainen josta olen kiinnostunut näinä sinkkuvuosinani on ollut varattu!
Kauhea todeta että näin tämä elämä on sitten ohitse, parisuhteisiin ei enää voi ajatella alkavansa!
Kaikki hyvät naiset on naimisissa, niitä ei miehet päästä käsistään ja tekevät kaikkensa pitääkseen naisensa onnellisena.
Joka ainoa nainen josta olen kiinnostunut näinä sinkkuvuosinani on ollut varattu!
Kauhea todeta että näin tämä elämä on sitten ohitse, parisuhteisiin ei enää voi ajatella alkavansa!
Vastaukset 8
Vanhimmat
miksi ihmeessä kopioit tänne toisten viestejä omiin nimiisi??? Luulitko todellakin, ettei kukaan huomaa sitä? Uskotko olevasi vitsikäs, vai oletko yksinkertaisesti niin sairaan hölmö?? Ota lääkkeesi ja mene nukkumaan!
Tässä näköjään on aikaisempi kirjoitukseni koko komeudessaan, sain sille lähes 10000 lukijaa, käykö kateeksi?
Kukaan teini-ikäinen ei ole niin hullu että alentuisi tällaisia kopioimaan, mutta niitä aikuisia hörhöjä riittää, ei näille mitään voi tehdä, vaikka tekis mieli vähän ravistella. Muuten tiedoksi vaan hörhö, että en enää aio kommentoida vastaavaa toimintaa, nytkin varmaan tätä lukiessasi vetelet kuivia irstas hymy turpeilla huulillasi , tunnenpa tyypin, sain muuten hyvät naurut!!
...kaiken ihan pokkana 14-vuotiaan räkänokan kokemuksella...nyt lähe ku vielä kerkeet...aaarrrggghhhh :/
Aloittaja on valitettavasti oikeassa :(
Parhaat naiset varataan siinä 13-16v.
...eli siinä vaiheessa kun tämä ketju perustettiin, ilmeisesti. Nyt ne ovat jo 25-vuotiaita 2 lapsen äitejä...
Tai toisinpäin eli 'siksi että 99% miehiestä on..' ja diipa daapa.
Selityksiä aina riittää. Ja vika on aina muissa.
Koska ne ei anna. Ei anna reikähaarat haarareikäänsä. Muita varten on reikähommat, kunnon miestä ei reiälle päästetä. Reiästä synnyin mutta reiättä jään!