Ettei vain ? ? ?
Miksi Sillanpää säikähti Teri Niitin kuolemaa?
kuhan_arvailin
4612624
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 46
Vanhimmat
Eikö nuo kaikki ole ns, "elovenapoikia" ?
nitti käyny ajelee siltsun tuulitunnelis?
siinä olis huostaanoton paikka kyllä ennemmin kuin mitää imetys kritisoijaa morkata
ajattele millainen hirviö tuo äiti joka aiheuttaa vauvalle jet lagin lisäksi ??
Ja kukahan on tämä Teri Niitti, joku suuri suomalainen taiteilijako? Meillä heteropiireissä tunnetaan niin kehnosti tuota teidän hinttikulttuuria. Onneksi tepojat jaksatte tiedottaa suhteistanne täälläkin. Kuulostaa niin suloiselta, kun kerrotte, kuinka äiti on auttanut suunnan löytämisess.
Adidas tai tulppa.
Parempi aitsi, kuin kokonaan paitsi.
Piruko niiden Helssinkin herrojen taudeista tietää.
Katso mite hyöt astuut. Siin taapertaat nii peräjälkee sepalukset auki. Ai työ perkeleet. Työ ette tiijä mikä uottaa. Koht sie saat nähhä mite herra kutsuu omiaan. Jos hyö mitä syntilöit ovat tehneet, niinku vetäneet toisiaan perseeseen nii anna sie taivaan äijä heil anteeks. Mut piä kiirettä. Niit rupiaa tulemaa justii ja ensiks tää Sillanpään poika ja sen jäläkeen noi muit muotisuunnittelijoita.
Hetero-herrat saavat ilmassa leijuvan viiruksen ulkomaan matkallaan. He ovat rehellisiä ja uskollisia miehiä, joten hiv tarttuu, jos lenkkeilee tai muuten kuntoilee palmujen ja merenrannan läheisyydessä. Vaimokin uskoo sen.
>> Molemmilla matutus-tukka, sama tunnusmerkki kuin irakilaismurhaajilla!!!!.
Minua on koko vuoden ärsyttänyt Maikkarin Sport kanavan Teemu Niikon hiustyyli, joka on suoraan kuin noilta irakilaisraiskaajilta otettu.
https://pbs.twimg.com/media/CjE15WHWgAEjrVF.jpg
Eiks toi tuollainen islamisteilta ihailumielessä kopioitu "ananastukka" ala muutenkin olal menneen talven lumia, valkoihoisen päässä. Silti Maikkarin Teemu pitää edelleen samaa naurettavaa kuontaloansa.
Tuo hiustyyli oli 20-30 luvuilla kovaa muotia.
Kyllä Teemunkin voiu tehdä mieli saada pakko-pilllua. Menee irakilaisraiskaajien piikkiin, kun tuo Teemun kuontalo ja tuo parta päällä käy iltasella painamassa suomalaistyttöjä Kaisaniemen puistolla.
Helppo itse leikata koneella, mutta kun näkee vähän vaivaa, voi tehdä paremmankin näköisen ellei parturiin viitsi mennä tai tuhlata rahaa.
Mulla oli tuollaiset hiukset 10 vuotta sitten ja ihmiset kadullakin huutelivat perään: "natsi". Nyt pitkät hiukset ihan vi tuilu mielessä.
kummalle puolen joutuu kun omalle kohdalle hetkilyö.
Miehet, naiset, heterot, homot...En haluaisi kuunnella ikuisuutta akkojen enkä neitihomojen kälätystä.
"Ettei vain ? ? ?"
Sellaista se on, noilla aijaijai-hemmoilla lienee ikäänkuin pelko persiissä aina silloin tällöin...
Taitaa kuitenkin aidsit sun muut lisääntyä eniten heteroiden keskuudessa, venäjällä jyllää super-hiv johon ei tehoa mitkään lääkkeet, se kun leviää Aasiaan niin voi olla pian kenellä tahansa.
Tyypillinen syväjokihemmojen puolustuspuhe, hinttipiireissähän se adidas aikoinaan länsimaissa leviämään läksi...
Homot vaan oli ryhmä joka oli helppo tunnistaa, huumeiden käyttäjiä tuskin edes tutkittiin mihin kuolivat ja muut heterot eivät halunneet huomiota. Miksi se Afrikassakaan olisi ollut vain homoilla, kun homous siellä ei edes niin yleistä tai ainakin kiellettyä monissa maissa, heterot taas huoraa aivan avoimesti ja kuvittelevat parantuvansakin nussimalla neitsyitä.
Homoilla on kaikki yhteistä.
Miksi aloittajaa kiinnostaa koko asia? Ettei vain...???
Entä jos käytti jotain steroideja, niistä tulee monesti sydänoireita?
Varmaan puolet bodareista ja muista voimaurheilijoista kuolee sydänoreisiin siinä nelikymppisenä, koska steroidit tuhoaa sydänlihaksen. Että sellaista terveellistä urheilua.
Miust on sama kuka ketäkii nai, mut ko tää koko Suomi on nykyään nii tyhjänpäiväne ja sit tämä vihaamine...
Suomessa ei varsinaisesti homovihaa ole juuri koskaan ollut, ennen kuin se luotiin pakkosyöttämällä homoilua joka tuutista.
Samalla tavalla kuin näiden matujenkin kanssa kävi...
Juurikin näin.
Niitin kuolinsyy on hämärän peitossa. Olisikohan itsemurhayritys, ja viime hetkellä pelastettiin kunnes kuoli myöhemmin? Miehen puheista päätellen hänellä oli vaikea masennus.
Ikä on vain numero mutta paskannuohoilu vie vastustuskyvyn.
Sillanpää ja Niitti yhteistä, no sitähän ei tartte kaukaa hakea.
Homot ovat sairaita yksilöitä. Epänormaaleja.
Homo Sillanpää ilmeisesti yritti matkia Niitin ulkonäköä.
Mihin hän oikein kuoli, kun perhe salailee sitä varsinaista syytä..?
Mielenkiintoista, myös Paasikivi oli säikähtänyt Tero Niitin kuolemaa, ei kai niillä ollut jotakin osutta asiaan?
Varmaan putinakin aivan kauhuissaan, mutta sehän tykkää enemmän pikkupojista.
Aivan käsittämätöntä tämä suomalaisäitien viha yhdestä imetyskuvasta ja sen kritisoimisesta. Minäkin olen aina ollut sitä mieltä, että on suorastaan ällöttävää kun nuoret äidit tulevat juuri julkiselle paikalle sen kannussa kanssa. Kyllä kauppakeskuksessakin on suojaisia paikkoja, missä imettää ja voi pitää vaikka harsoa kevyesti suojana. Luulen, ettei muilla ole oikein aikaa tälläiseen viharyöppyyn kun enimmäkseen yh- äideillä.
Kerrankin törmäsin kauppakeskuksessa nuoreen äitiin, ja sain todella hirveän viharyöppyn päälleni kun kiireessäni hipaisin vaunuja. Niillä on varmaan pinna kovin kireällä jos yksin pitää kökkiä aamusta iltaan lapsen kanssa, vaikka mieli tekisi viihteelle. Mutta turha purkaa vihaansa viattomiin.
Tietysti ystävän kuolemaa säikähtää. Minustakin tuntemattomasta tuntuu todella pahalta jos miettii ajoiko viha lopulta hänet kuolemaan. Ensin masennus, pois julkisuudesta, kaikki kommunikointivälimeet kiinni jne. Miksi anteeksipyyntö ei riittänyt.
Lepää nyt rauhassa pois kaikelta pahalta rakas ihminen. Kukaan ei enää sinua pääse vahingoittamaan, olet enkelten suojelussa.
Ihme juttu vaikka olen hetero, niin olen kuitenkin kanssasi samaa mieltä !
Homo ei lepää rauhassa, vaan on tuonelan kauhujen parissa. Siellä ei ole hetken rauhaa, vain tuska ja ahdistus - ikuisesti.
>>Lepää nyt rauhassa pois kaikelta pahalta rakas ihminen. Kukaan ei enää sinua pääse vahingoittamaan, olet enkelten suojelussa. >>
Kristinuskon mukaan meitä kaikkia ihmisiä suojelee enkelit täällä yötä päivää. Silti vaan kaikenlaista tapahtuu, päitä irtoilee ja pommit paukkuen jäsenet lentää.
Pikkuisen epäilen että enkelit tekis suojeluhommiansa tuonpuoleisessa yhtään tunnollisemmin. Saattaa sielläkin olla masennusta ja kurjuutta ja työttömyyttä.
Tai sitten siellä on kokonaan ihan eri henkilökunta, kuin ne paljon suurpiirteisemmät siipiveikot, jotka täällä elon puolella ihmisiä mukamas kolhuilta varjelee.
Valtemari mikä vuodatus ihmisyyden ymmärtämiseĺle
Kuva taiteilija tyttäreni meni jùuri viikko sìtten kihloihin kirjaĺlisesti verbaalin nuorukaisen kanssa.
Em homot ovat maksaneet veroja Suomeen. Paljon.
Jos tietäisin tottakait kertoisin
En minäkään halua katsoa imetystä viereisellä penkillä. Ällöttävää. Mutta enpä käytä omaa nimeäni, koska haluan vielä elää.
Onko teknavin terroristi-tukkaiinen homo mukana?
No nythän se selvis,
Vai oliko Niitin kuolinsyy oikeasti kokaiinin tai kristallin yliannostus? Siksi Siltsu pelästyi.