No, menikö USA:n maine? Suomella kuulemma meni kun vuosi sitten yksi teini oli mamuja vastassa valkoisessa taikurihatussa ja sai poliisit perääns!
USA:lla maailmankaikkeuden tyhmin Presidentti!
Tsuubarallaa
15334
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kyllä jenkit ovatkin tolloja, ei olis uskonut. No, valittiinhan me melkein Haavistokin.
Nyt on sitten ryssillä ja USA,lla samanlainen vajakki pressana.
Donald Trump on luonut valtavan miljardiomaisuuden yksityissektorilla niin sanotulla tyhmyydellään valehtelevan vihervasemmiston mukaan. Sen sijaan Obama ei ole viisaudellaan ja älykkyydellään luonut omaisuuksia vaan hän hän on saanut pääasiassa palkkaa yhteiskunnan verovaroin luoduista työpaikoistaan, jotka työpaikat on mahdollista luoda Trumpin kaltaisten ihmisten ansiosta.
Omaisuuden loi lähinnä trumpin faija, jolta donaldi peri firmat ja omaisuudet.
Trump menetti omaisuutensa, mutta lobbasi pankeilta hyvät rahat heti perään.
kyllä sitä pitää katkerana selitellä. Loikohan KONE OY:nkin omaisuuden lähinnä isä-Pekka...?:)
Aloittajan kanssa samaa mieltä, tosiaan eläinkunnan tyhmin Presidentti, tämä musta muslimi apina.
Näin on tämä amerikan nykyinen presidentti on maailmankaikkeuden tyhmin onkohan obama ylpeä tittelistään?
Barac Obama Hussein, on siinä miehellä nimi. Koskahan lie syntynyt ja missäpäin maailmaa?
4. elokuuta 1961 honolulussa havaijilla yhdysvalloissa tuo oubama on syntynyt.
Obaman saavutus: 4000 miljardia lisävelkaa-----
Obama on ollut tosi hyvä Presidentti kun häntä vertaa vaikka Niinistöön tai Putinaan,
USA ssa tällä hetkellä täys työllisyys ja lisää työpaikkoja vain tulee.
Ninnistö heti valtaantulonsa jälkeen ajoi Suomen lamaan, jossa yhä kärvistellään.
Trumpista tulee hyvä Presidentti
Onneksi tuo maailman tyhm in saa potkut ensi viikolla ja Trump pääsee valtaan. Jeee!
Olen kallistumassa sille kannalle että Trump voittaa vaalit.
Trump puhui jo ennen vaaleja petoksesta, ja Trumpilla on ollut ja on rengas asianajajia ympärillään.
Trump on tiennyt mitä äänestyslappujen tarkastuksessa tulee löytää, ja nyt hän tietää että vaadittavat löytyvät, ne on järjestetty.
Jos tuo on vaatinut rahaa, on Putinin järjestämät miljoonat mahdottomat jäljittää, se on kuin ennen viime vaaleja, nettijäljet johtivat Putiniin, mutta ei riittävästi.
Trumpin perheenjäsenten neuvo hyväksyä vaalitulos on teatteria, se on tuomareille taustaksi, kun he näkevät Trumpin sittenkin olevan oikeasssa
Ei Trump tyhmä ole. Ei vaan välitä ihmisistä. Ja valehtelu puheen keskeyttäminen vaalikeskusteluissa vaan nyt estivät näkemästä ettei hänellä ole oikeastaan keskikoululaisenkaan tietopohjaa asioihin. Neuvonantajillahan taas virassa pärjää.
En yhtään ihmettele, että maine menee koko maasta, kun vihreät ääliöt ovat täysin älyä vailla.