Fantasia omasta serkusta

MitäSerkumpaaSen---

Minulla on useita vuosia minua vanhempi naispuolinen, lähemmäs nelikymppinen serkku ja itse tietenkin olen mies. Nyt ihan viime aikoina minulla on jostain syystä tullut kauhea halu päästä rakastelemaan serkkuani. Miten ihmeessä tuollaista asiaa voi mennä kertomaan kun olen todella ujo enkä ole oikein koskaan ollut missään tekemisissä serkkuni kanssa. Varmaan suunnilleen kerran tai pari kymmeneen vuoteen nähnyt jossain sukutapaamisissa tai juhlissa.

Tuo naispuolinen serkkuni ei tietääkseni seurustele joten ainakaan sen puoleen ongelmaa ei olisi mutta muuten kyllä. Ainut tiettävästi meitä yhdistävä asia on jokseenkin sama musiikkimaku, juuri muuta en hänen mielenkiinnon kohteistaan tiedä.

Pelottaa myös se että jos jollakin ihmeen keinolla kykenisin ja uskaltaisin lähentyä serkkuni kanssa ja saisin kerrottua että haluan häntä niin hän saattaisi pitää mua täysin sairaana pervona. Pahimmassa tapauksessa serkkuni paljastaisi fantasiani koko suvulle ja sen jälkeen en enää kehtaisi elää kun olisin menettänyt kasvoni lopullisesti.

4

1158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MitäSerkumpaaSen--

      Serkkuni on siis minua 10 vuotta vanhempi ja asuu melko kaukana mut vaikka ikäeroa onkin noin paljon niin minun mielestä hän on tosi kuuma pakkaus.

      Olisko siinä nyt mitään pahaakaan rakastella serkkunsa kanssa kunhan siitä ei jää kiinni eikä tule lapsia? Paneskeleehan jotkut jopa sisaruksiensa kanssa jota kyllä jo itsekkin kieltämättä pidän paheksuttavana asiana ja siinä kohtaa minullakin menee raja että sisaruksien kanssa ei harrasteta seksiä.

    • yeryeruy

      Ap on 16v tyttö ja kaikki juttu musiikkimieltymyksistä ym on satua. Haluaa vain kysyä tuota asiaa tolleen tosi ovelasti.

    • MitäSerkumpaaSen--

      No hyvä jos useimmat luulis niin. Enpähän ainakaan paljastu. Tosin serkkuni tuskin koskaan saa tietää että himoitsen häntä kun en uskalla tuoda asiaa millään tavalla julki. Tarkoitan siis kertoa serkulleni.

    • Serkukset voivat solmia jopa avioliiton .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      59
      7482
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2906
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1756
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1639
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1448
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1394
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      129
      1116
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      817
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      51
      707
    Aihe