Pilaa kiusatun terveyden niin kuka vastaa ja korvaa? Terveys on kaiken perusta.
Kun työpaikkakiusaaja
Kukaottaavastuun
2
240
Vastaukset
- 12312312312
Ei kukaan. Ketään ei kiinnosta, ellei osu omalle kohdalle.
Terv. Työpaikkakiusattu - Ikävääon
Ei kukaan. Ei kukaan ajattele miten kiusatun perhe kärsii. Kunta-ala näkyy olevan helppo kiusaajalle. Kukaan ei uskalla ottaa vastuuta kun on politikko virkamies ja kaveripiiriä tämä kiusaaja. Säästöjen aikana ei ole ammattia-auttajaa. Säälin joka joutuu uhriksi. Narsisti osaa esiintyä eduksi. Toiset ei kestä,päätyvät narun jatkoksi ja alkoholistiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1214550Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv692632Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91146- 66872
- 21853
- 41845
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu120833Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N67807Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789