Niin, elikäs minkäslaisia kokemuksia teillä onkaan valokynästä? Kuinka hyvin sillä pystyy peittämään? Entäpäs onko jokapäiväinen käyttö helppoa?
Siis kaikennäköstä kommentteja ja vertailua ko. tuotteesta, jos viitsisitte laittaa, thänks.
Siis kaikennäköstä kommentteja ja vertailua ko. tuotteesta, jos viitsisitte laittaa, thänks.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Peittää suhteellisen hyvin, mutta se ei ole sen perimmäinen tarkoitus. Valokynän tarkoituksena on kirkastaa kasvojen piirteitä kuten esim. silmän ympärykset, huulten amorinkaari. Tummat silmänalusetkaan eivät aina häviä pelkällä valokynällä, riippuu tietysti. Hinta tällä Lumenen kynällä pyörii siinä 80 markassa. Soveltuu erinomaisesti jokapäiväiseen käyttöön! Toinen hyvä, mutta kallinpi valokynä on YvetSaintLaurentin. Sitä on kehuttu!
Valoisia hetkiä valokynän parissa! =)
Mulla on Yves Saint Laurentin valokynä ja se on todella hyvä!Laitan sitä lähinnä silmien alapuolelle ja jopa ilme piristyy!Suosittelen!
Paljonko maksaa?
joku 150 mk (omani on laivalta,tarjous 100mk).sorry,en tiedä tark.hintaa.