Me vapaan Suomen Islamilaiset otamme Rasisti Tynkkysen puhutteluun,ja voin vakuttaa poikaressu tulee katumaan ja itkee puheitaan.
Joudumme ottamaan Tynkkysen puhutteluun
MalmiIslam
16175
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
hotelli torniin jutustelemaan?
Saa Tynkkynen sakon maksettuansa vapaasti että:
-"Somalit on kaikki rosvoja ja varkaita".
-"Islamin on uskonnon kaapuun puettua fascismia"
-"Islamilaisista kaikki tyynni, ne on terroristeja"
Ihan vapauttava juttu tämä varmaan Sebulle.
https://www.suomenuutiset.fi/hakkarainen/
"Pakolaispolitiikkaa on tarkasteltava muultakin kuin tunnepohjalta ja huomioitava myös kustannukset.
Avun ohjaaminen mahdollisimman lähelle oman kulttuurin piiriä tuo varmasti paremmat inhimilliset ja taloudelliset tulokset. Tämä pitäisi tajuta myös suomalaisen eliitin piirissä. Köyhä kansa sen jo tietääkin
– Monet muut tulevat vielä perässä ja ainoastaan kun terrorismia arvostellaan, siitä saa sitten tuomion. Ihmettelen Halla-ahon tuomiota, kun hän arvosteli Muhammedia. Mitähän Suomen laki ja poliisi sanoisi, jos minulla olisi viisi alaikäistä vaimoa? Hakkarainen kysyy."
Voitte joutua ottamaan monet muutkin "tynkkyset" puhutteluun, ennen kuin islami on valloittanut Suomen.
kristiuskoa ja kirkkoja irakiin ja muihin lähi-idän maihin!
Rättipäät pitäisi jututtaa puuliiterissä.
Elä sotke hyvää liiteriä niillä, kyll se taus riittä käsittelyyn. Että silleen.
Juu Jesse voisi tehdä eetvarttia myös Islamisteillekin?
ME Suomen islamistit?
Onko oikeesti Pohjoisen Kalifaatin väkeä, "Suomen islamilaiset" ?;) Ja tänäänhän oli tuomiolla Irakilaisia ihmissalakujettajia Oulussa, mahtaako nuo saada edes sakkoja? jotka me tietenkin sitten maksamme oikeudenkäyntikuluineen.
Entäpä Orpo poika, koskas se ja muutkin ihmistuonnin sujuvoittamiseen panostaneet manataan käräjille?
Päivi Nerg, Juha Sipilä, Tarja Halonen, mätä Ylen "yksinapaisuuteen taipuvaiset" "siirtolaislobbaajat" jne. lista olisi pitkä, sillä he ovat tehneet hirmuista vahinkoa suomalaiselle yhteiskunnalle touhuilullaan, ottaen huomioon koko äärimmäisen kalliiksi tulevan "prosessoinnin", unohtamatta väkeä, joita ei pystytä palauttamaan kielteistä päätöksistä huolimatta.
Juu johan se olis korkee aika piristää Suomenkin kulttuurielämää homojoukkoraiskauksella! :)
Länsinaapuristammehan näitäkin esimerkkejä löytyy jo useampiakin! Jopa alaikäisten, kuinkas muuten! :)
Hakkaraisessa on puheiden perusteella pressa-ainesta eli Suomen Trumppi, yhtäläisyyksiä löytyy eli yrittäjätaustaa, rahaa ja terävä kieli.
Jos vielä raitistuisi, ennen ehdokkaaksi käymistä ;) Puhuu kyllä suomalaisten suulla, toisin kuin monet pressana käväisseet ja tämä nykyinen mitään sanomaton "takin kääntäjä", josta ei useinkaan saa tolkkua mitä mieltä se nyt lopulta olikaan.
Pili-pali-oikeuden päätökset hallitsevat suomalaista politiikkaa.
Se, että islam tarvitsee tällaista erityissuojelua muihin uskontoihin nähden, osoittaa, kuinka heikolla pohjalla se tosiasiassa on. Muut uskonnot kyllä kestävät kritiikkiä ja jopa rajuakin pilkantekoa, mutta ei vain islam, koska se on läpikotaisin sitä ihteään.
Vain perätön väittämä voi johtaa langettavaan tuomioon ja jos jotain muuta esitetään, niin silloin jo todistajankin sanomiset valavelvotteisena voidaan vetää viemäristä alas.
Todistaja saakin valehdella ilman rangaistuksen pelkoa.