APUA?

Tietääkö joku mistä voi hankkia terapian Uusi levy ja Joona levyt? Apu ois tarpeen
6233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No jos vaikka maanalaisesta levykaupasta
www.maanalainenlevykauppa.com
Ja voihan niitä tilata terapian nettisivuiltaki, mut sielt on aika moni nyt loppu. Terapia on muuten ihana bändi!

Äänestä
  • SE on muuten paras bändi. Ihan legendaarinen.

    Äänestä

  • maanalaisessa ei ollu niitä kaivattuja levyjä... kiitti kuitenkin!

    Äänestä

Vaihtoehto on et meet johkii konserttiin.. ylensä sielt niit saa.. Mult itteltä puuttuu kaks levyy...

Äänestä

Ainakin Turun kristillisessä kirjakaupassa on ollut myynnissä.. =)

Äänestä

terapiaa saat tulemalla euragospeliin ni siellä se myy näytökses jälkee tietääkseni niitä... =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jesus freak kirjoitti:

Tietääkö joku mistä voi hankkia terapian Uusi levy ja Joona levyt? Apu ois tarpeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu