No nyt autokauppa seis!

Varmasti väh huuhtikuuhun asti
3237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika kauhea tilanne auton ostajalle, kun ei ole varmaa päätöstä, vaan pelkästään kaikki mitä kerrotaan on tyyliin tarkoittaisi olisi halpenisi leikkaisi päättäisi.

Äänestä

Ei vaikuta juurikaan vähäpäästöisten ostajiin.

Äänestä
  • Onhan niissäkin vähintään pari tonnia veroa, siis halvimmissakin hybrideissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Autokauppiaat_kotiin kirjoitti:

Varmasti väh huuhtikuuhun asti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu