Olen menossa Turun Puutarhakadulle Julija Jeskin Tmi kauneushoitolaan timanttimikrohiontaan, millaisia kokemuksia teillä on kyseisestä paikasta/hoidosta?
Julija Jeskin hoitola Turussa, kokemuksia?
5
3001
Vastaukset
- Larrow
Hei!
Pohdin itse samaa, jos menisi sinne timanttimikrohiontaan. Joko olet ehtinyt käymään? Minkälainen paikka ja olitko tyytyväinen hoitoon? :) - Tyrmistynyt
Kävin tänään saman yrittäjän hierottavana Nummen toimipisteessä. Minulla oli 60 minuutin lahjakortti, mutta huomasin lähdettyäni, kun vilkaisin kelloon, että saapumisesta oli kulunut vasta puoli tuntia. Olin hieronnan päätyttyä miettinytkin, että kylläpä aika hurahti. Yleensä se kuitenkin hieronnassa varsinkin kiitää. Ajattelin, että kyse oli vain väärinkäsityksestä, ja kun olin jo kotimatkalla, päätin laittaa vain viestiä perään.
Ehdotin viestissä sovinnollisesti, että jos varaan uuden ajan, saanko hinnasta hyvitystä tai pidemmän ajan, mutta hän kiisti asian kokonaan ja toivotti tervetulleeksi uudestaan ilman mitään korvausta. En olisi uskonut, että tällaisiakin huijauksia harrastetaan, ainakaan Suomessa ja tuollaisella pokerilla. Minulla olisi lähtö- ja tuloajat myös puhelimessa tallessa, mutta en jaksanut alkaa riidellä, joten toivotin vain hyvät viikonloput.
Maksan ensi kerralla surutta enemmän jollekin rehelliselle hierojalle, jolta saan vähintäänkin palvelun, josta olen maksanut.- Anonyymi
Nummen pisteessä hierottavana? En ole kuullutkaan, että hänellä olisi siellä pistettä. Olen käynnyt jo vuosia Julijan hoidoissa; vahauksissa ja kasvohoidoissa. Hyvää palvelua, loistavat tuotteet, edullinen hinta ja kiireettömyys kuvaavat tämän vaatimattoman salongin palveluja hyvin.
- MiaJoKu
Olen käynyt useampaan otteeseen ultraäänikasvohoidossa ja manikyyrissä, erona huomattavasti kalliimpiin salonkeihin on aina tehty esim. käsihoito sillä aikaa, kun kasvonaamiot vaikuttavat. Olen käyttänyt Offerilla-alennuksia. Ei mitään moitteen sanaa, päin vastoin.
- Anonyymi
Hyvä on! Olen monesti käynyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2244312Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii702777Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3942443- 472363
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua431657Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5551406- 571340
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 781329
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251206