Julija Jeskin hoitola Turussa, kokemuksia?

Niinss

Olen menossa Turun Puutarhakadulle Julija Jeskin Tmi kauneushoitolaan timanttimikrohiontaan, millaisia kokemuksia teillä on kyseisestä paikasta/hoidosta?

5

3182

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Larrow

      Hei!

      Pohdin itse samaa, jos menisi sinne timanttimikrohiontaan. Joko olet ehtinyt käymään? Minkälainen paikka ja olitko tyytyväinen hoitoon? :)

    • Tyrmistynyt

      Kävin tänään saman yrittäjän hierottavana Nummen toimipisteessä. Minulla oli 60 minuutin lahjakortti, mutta huomasin lähdettyäni, kun vilkaisin kelloon, että saapumisesta oli kulunut vasta puoli tuntia. Olin hieronnan päätyttyä miettinytkin, että kylläpä aika hurahti. Yleensä se kuitenkin hieronnassa varsinkin kiitää. Ajattelin, että kyse oli vain väärinkäsityksestä, ja kun olin jo kotimatkalla, päätin laittaa vain viestiä perään.

      Ehdotin viestissä sovinnollisesti, että jos varaan uuden ajan, saanko hinnasta hyvitystä tai pidemmän ajan, mutta hän kiisti asian kokonaan ja toivotti tervetulleeksi uudestaan ilman mitään korvausta. En olisi uskonut, että tällaisiakin huijauksia harrastetaan, ainakaan Suomessa ja tuollaisella pokerilla. Minulla olisi lähtö- ja tuloajat myös puhelimessa tallessa, mutta en jaksanut alkaa riidellä, joten toivotin vain hyvät viikonloput.

      Maksan ensi kerralla surutta enemmän jollekin rehelliselle hierojalle, jolta saan vähintäänkin palvelun, josta olen maksanut.

      • Anonyymi

        Nummen pisteessä hierottavana? En ole kuullutkaan, että hänellä olisi siellä pistettä. Olen käynnyt jo vuosia Julijan hoidoissa; vahauksissa ja kasvohoidoissa. Hyvää palvelua, loistavat tuotteet, edullinen hinta ja kiireettömyys kuvaavat tämän vaatimattoman salongin palveluja hyvin.


    • MiaJoKu

      Olen käynyt useampaan otteeseen ultraäänikasvohoidossa ja manikyyrissä, erona huomattavasti kalliimpiin salonkeihin on aina tehty esim. käsihoito sillä aikaa, kun kasvonaamiot vaikuttavat. Olen käyttänyt Offerilla-alennuksia. Ei mitään moitteen sanaa, päin vastoin.

    • Anonyymi

      Hyvä on! Olen monesti käynyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      67
      5927
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      349
      5749
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      93
      4731
    4. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      12
      2235
    5. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      18
      2048
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      52
      1952
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      43
      1870
    8. Martina vuokraa yksiötä

      Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      1211
    9. Jokaisella tytöllä on supervoimansa

      Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan
      Sinkut
      203
      1114
    10. Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!

      Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka
      Maailman menoa
      64
      1061
    Aihe