Viikon sana on pillu

Pillujen--asiantuntija

Sitä kaikki miehet haluaa ja sen saamista kaikki ajattelee koko ajan. Naisetkin ajattelee omaa pilluaan että kenen käyttöön nainen antaa pillunsa seuraavaksi.

10

262

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • m-i-e-s

      Onko se viikon sana? Olisin voinut kuvitella, että kyseessä on vuosisadan sana, sillä sana selvästi esiintyy palstalla joka viikko. (Todellisuudessa sana ilmestyy palstalle vähintään 4h välein ja se sana alkaa olemaan jo hyvin väljä. =D Koko sana oli takuuvarmasti vuonna 2016 etusivulla aina, koskaan siitä pois tippumatta.)

      En ole sen saamista ajatellut kyllä yhtään tänään ja tänään olen ollut jo tiedostavassa tilassa klo 0400. Ainoa asia mitä oikeastaan mietin, on mistä raaka-aineista valmistan illalliseni ja otanko sitä töihin mukaan evääksi. Seuraava mietinnässä oleva asiani on, aloitanko viikonloppuni jo tiistaina vai vasta keskiviikkona. (Toistuvasti kyllä mietin, että mistä kolmannen osapuolen yritykset löytävät henkilöstönsä ja voivatko he oikeasti aiheuttaa työperäistä stressiä ja verenpainetautia. =P)

      • Teknovärkki

        Mjoo

        Täytyy kyllä myöntää, että kysytty on tavara. Oikea kestopillu.

        😁


    • Yksi pieni sana ; Hey Ba Ba Riba...pitkaripa! Naisen "pillxxx" miehen tie käy pitkäripaisen kautta.

      Olen palannut avaruuslennolta ja läpäissyt kaikki testit.

      • Rosen_ukko

        Olet ätmiukki :-)


      • Rosen_ukko kirjoitti:

        Olet ätmiukki :-)

        Äidilläsi kasvoi parta ja alku-isäsi nimi oli Martta. Äitisi otti varmaan pikkuveljesi mukaan, kun häipyi ja jätti sinut oman onnesi nojaan.


    • asioistatietävätaho

      Ei vaan Pillu on maailmankaikkeuden sana. Sitä on ajateltu, siitä on puhuttu ja sen saamiseksi on tehty kovasti työtä ajanlaskun alusta lähtien ja ajanlaskun alusta lähtien on myös ollut meitä joille ei sitä karvareuhkaa lohkea vaikka miten sitä ajattelisi ja siitä puhuisi.

    • Ätmi-sinkku

      Antakaa naiset pillua meille ätmeille. Ihme pihtaamista...

    • Sinkkumies---

      Pillu aiheuttaa eniten riitoja

    • Karvamuna-

      Pillulla naiset hallitsee miehiä.

    • Lez.Bou

      Myös naiset ajattelevat pillun saantia ja toimivat avoimesti sen saamiseksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      14
      1349
    2. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      183
      1272
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      144
      1156
    4. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1007
    5. 133
      941
    6. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      913
    7. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      66
      837
    8. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      47
      822
    9. Kehtaisitko kulkea mun kans yleisillä paikoilla

      vaikka käsi kädessä?
      Ikävä
      68
      794
    10. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      397
      776
    Aihe