Trumpikaan ei luota Putiniin!
Trump ei kutsunut Putinia virkaanastujaisiinsa.
3plus7
6100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko Valkeakosken Tiltu kuullut TODELLISESTA MEGASKANDAALISTA!?
Trump EI OLE KUTSUNUT pikku-Puttea virkaanastujaisiinsa ja kutsumatta jättäminen on merkittävä poliittinen teko ja selvä ulkopoliittinen viesti Putinille.
Trump nöyryyttää pahasti Puttea! Tosin Valkeakosken Tiltu osasi jo aiemmin selittää syyn menettelyyn: hän tokaisi, ettei mitättömyyksiä kutsuta!
Putin ei ole millään tavalla tärkeä ihminen Trumpille. Pelkkä pelle.
D.Trump ei ole edes sopinut tapaamista Puten kanssa. Sekös Puttea harmittaa!!!!
Trump pelkää että putin varasta hopeat lusikat.
Ja paska se luxus huo... hänen vaimonsa lähtisi putinin mukaan sitä se pelkää se on trumpin heikkous naiset, ja naiset eivät tätä kautta pysty hyökkäämään hänen kaatamiseksi vallasta hmm.. siis ketkä ovat oikeasti vallassa...hömötko??
ketään, koska ei ollut järjestelyvastuussa. Kutsut hoiti valtionkomitea. Trump sai esittää mukaan perheensä ja joitain keskeisiä kannattajiaan.
Ulkovaltioille varattiin yksi vieraspaikka kullekin. Ne määräsivät yleensä edustajakseen Washingtoniin sijoitetun lähettilään.
Valtionpäämiehiä ei ollut paikalla. Juhla on jenkkien ikioma.