mahtaa Mikko Kuustosella olla ranteessaan? Onko U-boat?
Mikä kello
5
362
Vastaukset
- SpringDrive
En tiä. Jossain näin kuvan U-boatin sisuksista ja oli hassun näköinen kun normaali ETA 2824-2 koneisto oli pultattu ylikokoisen muovisen levyn keskelle. S-veneen kuori on nääs puolitoista kertaa leveämpi kuin tarve olisi. Toisin sanoen U-boatissa saa 2000€ hinnalla 500€ kellon. On ne omalla tavallaan hauskan näköisiä vekottimia, mutta jossain määrin liioiteltuja. Paitsi kokonsa myös erinäisten detaljien kannalta. Ei minulle.
- onNeRumia
Ei kellon koneistoja rakenneta kuorien koon ja tilan mukaan.
- SpringDrive
Harvoin kyllä näkee kelloa josta koneisto pursuaisi ulos.
- kakakakkaka
On lasikkeita joskus jouduttu pullistamaan, että ollaan saatu koneisto kokonaan sisuksiin.
- Anonyymi
TW Steel Canteen ja Maverick vuoropäivinä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1722014
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821460Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta111147Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391057Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210983- 40856
- 94834
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765